BIM SOFT

sketchup-logo

Kõige populaarsem 3D-modelleerimise arvutiprogramm maailmas

SketchUp PRO - visualiseeri oma ideid

SketchUp arvutiprogramm on mõeldud arhitektidele, inseneridele, sisekujundajatele, maastikuarhitektidele, mööblidisainerile ja teistele 3D-modelleerimisest huvitatud inimestele.

3D-modelleerimine

Programm loob 3D-mudelid – kõigepealt joonistab kontuurid joontega ja teisendab seejärel lihtsa funktsiooni – Push / Pull abil 3D-vormingusse. Mudelid saab visandada nii mõõtmeid arvestamata kui ka täpseid mõõtmeid kasutades.
Miks valida 3D? 2D-joonised pole alati hõlpsasti arusaadavad, 3D-mudeleid on lihtne ja kliendile mugav näidata, neid saab pöörata ükskõik millise nurga alla või teha virtuaalse jalutuskäigu hoone, interjööri jms ümber.

Renderdamine

ARCHLine Live on renderdusprogramm, mida saab kasutada SketchUpis loodud 3D-mudeli muutmiseks kvaliteetseks muudetud (foto realistlikuks) pildiks, animatsiooniks või 360-ga panoraamvaates. Paralleelselt on võimalik töötada nii tarkvara SketchUp kui ka ARCHLine Live abil; SketchUpi viimased muudatused kajastuvad ka 3D-mudelis.

Väljatrükid

Loob 3D-mudeli prindid. Kujundus joonised standardsetele või mittestandardsetele lehtedele, erineva skaala ja detailsusega. Joonised on seotud Sketchup 3D mudeliga. See tähendab, et mudelis tehtud muudatused taastavad prindi failid automaatselt. Programmi selle jaotise kaudu on teil alati juurdepääs aktuaalsetele joonistele.

Vormingud

3D-modelleerimise töövorming .SKP

SketchUp PRO versiooni jaoks saab importida järgmisi joonistus- / modelleerimisvorminguid .DWG, .DXF, .3DS, .IFC, .KMZ, samuti pildivorminguid .JPG, .TIFF, .BMP, .PSD. Programmi lisandmoodulite ühendamise abil saate nende vormingute loendit suurendada.

SketchUp PRO-sse saab eksportida järgmisi 3D-vorminguid: .DWG, .DXF, .3DS, .IFC, .KMZ, .DEA, FBX. 2D-vormingud – .PDF, .JPG, .EPS, .TIFF, .PNG

Koolitus

Sketchup-i on lihtne ja intuitiivne õppida. Joonista joontega ümbritsetud joonis ja märkige paksus. Modelleerimist saab teostada nii vabalt aktsepteeritaval skaalal kui ka mõõtmete MM, M, CM täpsustamisel. Vajalik koolitus – helistage 66116700 või kirjutage arnis@zwcad.ee. Õppekeeled – läti, inglise, vene. Lisateabe saamiseks helistage või kirjutage meile.

Lisad

SketchUp pakub laia valikut lisaprogramme, mis täidavad automatiseeritud toiminguid, nagu näiteks seinte, akende, fotorealistlike piltide (Render) loomine, toiteanalüüsi, spetsifikatsioonide ja muu loomine. Soovitud manuse valimiseks klõpsake nuppu.

HINNAD

Käibemaksu ei sisalda.

PRO

€ 337

Loo professionaalne töö

STUDIO

€ 722

Täiustatud töövoogude jaoks

SAATE SEDA 30 PÄEVA JOOKSUL TASUTA PROOVIDA!

Kas soovite seda proovida?

3D-mudeli
veebikogu

SketchUp on ulatuslik 3D-mudelite kogu, kust leiate vajalikud objektid. Raamatukogu sisaldab 3D-mudeleid, alates 3D hoonetest, sõidukitest, keskkonna elementidest kuni majapidamise objektideni.