BIM tarkvara teede ja maanteede projekteerimiseks

BIM tarkvara teede ja maanteede projekteerimiseks

Sierra Soft Roads on BIM tarkvara teede ja maanteede projekteerimiseks

Sierra Soft Roads leitav kasutusmugavus, silmapaistev sooritus ja funktsionaalne disain tähendab, et mis tahes tüüpi teed, maanteed, ringristmikud, ristmikud, sisenemis- / väljumis teede jne. projekteerimine on kiire ja täpne

Ühe kasutaja litsents (TÄHTAJATU): € 2790 + KM

Single-user license (Perpetual): € 795

SierraSoft Roads ülevaade:

Sierra Soft Roads automatiseerib kõik projekteerimisetapid ja teeb selle ülimalt lihtsaks; disaineril on alati täielik kontroll disaini andmete üle ja tal on pidev juurdepääs kogu selle teabele.
Võimas BIM-modelleerija võimaldab teil hallata BIM-protsesse/ vooge, tagades võimaluse teha koostööd teiste rakendustega ja vahetada teavet avatud failiformaatide abil.

Peamised omadused:

 • Ergonoomiline liides.
 • Kohandatud libisev tööriistariba.
 • Mitme akna ja mitme monitori haldamine.
 • Standardikohased aknad ja täisekraaniga töömeetod.
 • Arukas käsurida.
 • SmartSave süsteem turvaliseks andmete salvestamiseks.
 • Rahvusvaheline mõõtühikute haldus (mõõdikud ja imperiaalid).
 • SmartHelpi süsteem koolituseks.

Geomeetria märkused

Kirjeldav kujundus on hõlpsasti sisestatav

Uus süsteem, milles on mõned olulised käsud, võimaldab keerulisi juhtumeid loomulikul viisil lahendada, rekvisiitide ja nutikate objektide abil. Kõik kuvatakse reaalajas ja seda saab kontrollida.

Modifikatsioonid ja reaalajas testimine

Muudatuste ja lõpptulemuste vaheline aeg - 0

3D reaalajas ristlõikega planimeetria abil saate oma projekti juhtida parem kui kunagi varem, vähendades projekteerimise aega. Parameetri muutmisel värskendatakse kõike automaatselt. Tulemust saab kontrollida vahetult enne lõpliku projekti loomist. Maksimaalne kontroll kogu disaini ja kõigi detailide üle.

Genereerimine

Looge projekt ühe klõpsuga

Projekti loomine on uskumatult lihtne. Sisestage telg ja määrake tüüpilised lõigud ning projekti saate lõpule viia vaid ühe klõpsuga. Kas vajate muudatusi? Seda saab teha täpselt seal, kus vajate, ja siis värskendatakse kõike ühe klõpsuga.

Ristmikud

Isegi lihtsam

Olenemata sellest, kas tegemist on ringristmike, konkreetsete ristmiku liigiga või keerukate ristmikega, saate neid Sierra Soft Roads abil kiiresti ja täpselt kujundada. Vaid mõne hiireklõpsuga saate neid 3D-s planimeetrias luua ja otse muuta.

Tüüpilised lõigud

Parameetrilised tüüpilised lõigud

Looge ja kohandage tüüpilisi sektsioone Sierra Soft Roads intuitiivse süsteemiga: lihtne, objektorienteeritud süsteem koos väga võimsa parameetrilise süsteemiga.

Sektsioonid ja profiilid

Valige andmed, mida soovite saada

Sierra Soft Roads kaardistab automaatselt profiili ja sektsioonide mudelid, laserskanneri uuringud ja digitaalsed kaardid. Saate eraldada, sirvida ja analüüsida otse profiilis, seinu, kraave ja muid sektsiooni elemente

Väärtused

Arvutage mahud vastavalt soovile

Jaotises saadaolevate elementide abil saate soovitud mahud, lihtsalt lõigates, täites, kihtides jne. Jaotistes saadaolevate elementide põhjal otsustate, milliseid alasid ja mahtusid soovite hinnata.

Punktpilved

Punktipilvede üleslaadimine ja haldamine on väga lihtne.

Lihtne käsitseda ühte või mitut mistahes suurusega punktipilve.

Spetsiaalne tööriist nimega “Sierra Soft Mass Data Converter” võimaldab konverteerida LAS-, XYZ-, PTS- ja XCF-faile nii, et saaksite neid Sierra Soft Roads abil töödelda.

Poliitika

Projekteerige vabalt kus iganes soovite

Projekteerimine vastavalt nõutavatele teede ja maanteede projekteerimise standarditele. Tänu avatud ja innovaatilisele süsteemile saate laiendada teede ja maanteede projekteerimise standardid uutega, kui vajate. Saate arvutused kinnitada ja kontrollida kasutatavaid funktsioone ja protseduure. Tänu sellele süsteemile saate töötada piiranguteta ja juhtida projekti reaalajas.

Multi Multi Multi

Laiendage oma töövälja

Kui soovite, laiendage oma projektide haldamise kohta.
Jagage projekt mitmeks aknaks või kuvariks. Kõik andmed ja vaated sünkroonitakse reaalajas. Käivitage projekti aken ja jätkake sellega töötamist mõnes muus aknas teises monitoris.
Avastage töö uus dimensioon!

Megaprojekt

Kui suurus on oluline

100+ Telgi 1.000+ Sektsioonid 1.000.000+ Kolmnurgad 100.000.000+ Punktid punktipilves
Sierra Soft Roads võimaldab hallata suuri andmemahte. Mällu laetakse ainult vajalikud andmed ja ketta andmed tihendatakse automaatselt väikeste failide loomiseks. Teie projektidele pole piiranguid.

Toode:

 • SierraSoft Roads
 • BIM tarkvara teede ja maanteede projekteerimiseks
 • Versija 5.0
 • Tähtajatu või tähtajaline litsents

Nõuded süsteemile:

 • Microsoft® Windows 10, Windows 8, Windows 7.
 • 32-bitine (x86) või 64-bitine (x64) protsessor sagedusel 1 GHz või kõrgem.
 • Minimaalne 2 GB RAM (soovitatav 4 GB).
 • 2 GB kõvaketta ruumi.
 • Eraldusvõime 1280 × 1024 True Color (1600 × 1050 või suurem)
 • Windows Internet Explorer 9.0 (või uuem).
 • DVD-ROM-player.

SAATE SEDA 30 PÄEVA JOOKSUL TASUTA PROOVIDA!

Kas soovite seda proovida?

MIKS VALIDA SierraSoft Roads

Proovige testversiooni ja kontrollige programmi võimsust!

Sierra Softi Road-sis leitav kasutusmugavus, silmapaistev jõudlus ja funktsionaalne disain tähendab, et mis tahes tüüpi teed, maanteed, ringristmikud, ristmikud, sisenemis- / väljumis teed jne. projekteerimine on kiire ja täpne.

Proovige seda 30 päeva jooksul tasuta!