Arhitektuur

BIM-i lahendused arhitektidele. Valige oma töö jaoks sobiv!

Renga BIM

Kujundage 3D-keskkond rakendusega arhitektuur ja ehitus BIM-süsteem. BIM-süsteem arhitektidele, ehitusinseneridele, insenerikommunikatsiooni projekteerijatele.

SketchUp PRO

SketchUp arvutiprogramm on mõeldud arhitektidele, inseneridele, sisekujundajatele, maastikuarhitektidele, mööblidisainerile ja teistele 3D-modelleerimisest huvitatud inimestele.

ArCADia BIM Architecture

ArCADia BIM tarkvara.Funktsionaalsus, mis võimaldab teil projekteerida projekte kasutades BIM-tehnoloogiat. BIM-lahendus ehitus tööstuspõhine IntelliCAD.

ARCHLine.XP LT

ARCHLine.XP LT on BIM-tarkvara neile, kes tunnevad BIM-i ja kes valdab 2D joonestus oskust. ARCHLine.XP LT aitab teil kujundada kvaliteetseid 3D-arhitektuuri projekte ja dokumentatsiooni.

ARCHLine.XP Professional

ARCHLine.XP pakub 2D- ja 3D-vaateid, sektsioone, vertikaalsed maa muutused, piirkonna, pindade paigutusi, koordineerides automaatselt kõigi vaadete muutusi.

ARCHLine.XP Live

ARCHLine.XP LIVE on hõlpsasti kasutatav, saadaval on archviz animatsiooni tarkvara Muutke 3D-kujundus mudeliks, luues kvaliteetseid visuaalseid pilte, videoklippe ja reaalajas vooge.