Renga BIM

Renga BIM projekteerijatele

Renga BIM projekteerijatele

Kujundage hooned ja rajatised, jäädes samas BIM -projekti raames

Ühe kasutaja litsents (TÄHTAJATU)
1200 €+KM

Automaatne armeerimine

Raudbetoonkonstruktsioonide väljatöötamiseks pakub Renga võimsaid tööriistu objektide tugevdamiseks 3D -vormingus. Automaatne tugevdusfunktsioon kiirendab oluliselt tugevduse paigaldamist monoliitsetesse raudbetoonelementidesse ja võimaldab teil kiiresti ja hõlpsalt saada tugevdatud ehitusjooniseid. Lisaks tugevdavatele esemetele pakub programm põrandate ja seinte aukude ja avade automaatset tugevdamist tugevdusvardadega. Lisaks seotakse klapp ava / augu külge ja liigub koos sellega.

Teraskonstruktsioonide projekteerimine

Renga funktsionaalsust kasutades saate projekteerida erineva keerukusega hoonete ja konstruktsioonide metallkonstruktsioone. Tööriist võimaldab teil luua sõrestikke, veerge, linke ja palju muud, ning rakendada neid hoonete ja rajatiste struktuuriskeemide väljatöötamisel. Mugavad 3D -võrdlus- ja 3D -mõõtmisrežiimid suurendavad oluliselt täpsust ja kiirendavad konstruktsioonielementide üksteise suhtes positsioneerimise protsessi. Profiiliredaktor ei luba erinevatest ressurssidest otsida mittestandardsete struktuuriobjektide sektsioone. Mõne minutiga saate luua mis tahes metallkonstruktsioonide profiili ja kasutada neid oma projektides.

Projekteerijate tõhus suhtlemine teiste projektis osalejatega

Koostöö Renga süsteemis võimaldab disaineril paralleelselt sama 3D -mudeliga teha koostööd arhitektide ja sisesüsteemide inseneridega. See töömeetod võimaldab oluliselt kiirendada infomudeli väljatöötamist, saades hiljem projekti ja töödokumentatsiooni. Nüüd saavad kujundajad  tegeliku 3D -mudeliga pidevalt töötada, vältides disainiotsuste tegemisel konfliktide võimalust.

Spetsifikatsioonide automaatne vastuvõtmine

Kohaliku Renga BIM -süsteemi eeliseks on kõigi spetsifikatsioonide automaatne vastuvõtmine. Hoone konstruktsiooniosa infomudeli loomisel sisestab projekteerija kõik vajalikud digitaalsed ja kasutajaandmed (materjalid, mahud, kogused, tähised, konstruktsioonielementide nimed jne). Seda teavet kasutades genereerib Renga automaatselt spetsifikatsioonid, mida saab joonisele panna või teistele projektis osalejatele edasi anda.

Jooniste automaatne vastuvõtmine

 • Tööriistade projekteerimise inseneride ja disainerite jaoks hoone või ehituse infomudeli loomiseks ja KZh / KZhI / KM / AS lavajooniste hankimiseks.
 • Renga annab automaatse jooniste saamise. Konstruktsioonielementide paigutused, siinide saatmine, ühendussõlmed – seda kõike ja palju muud saab automaatselt.Kujundaja lihtsalt lisab hoonele vajaliku 3D -mudelivaate ja korraldab joonised joonistustööriista abil.
 • Mugav vaateekraanide stiilide seadistamise süsteem võimaldab teil saada dokumentatsiooni erineva kujunduselementidega. Joonised on omavahel ühendatud hoone 3D -mudeliga ning kõik infomudeli muudatused muudavad kohe selle geomeetriat.

Projekti kiire kohandamine. 3D -mudeli seos projektidega

Projektide ettenägematute kohanduste korral aitab Renga teil kiiresti ja hõlpsalt muuta juba loodud projekti dokumentatsiooni. Hooneinfo mudel on seotud jooniste ja BOM -iga. Projekti ja töödokumentatsiooni kiireks kohandamiseks piisab hoone 3D -mudeli muutmisest. Ja kõik plaanid, diagrammid, sõlmed, sektsioonid, spetsifikatsioonid jne. muutub automaatselt. Seega lahendab Renga projekteerija põhiülesandeid, olles suurepärane tööriist ja abiline hoonete ja rajatiste projekteerimisel.

Nähtavus 3D -s

3D -esl projekteerimine võimaldab teil kiiresti ja tõhusalt teha õigeid projekteerimisotsuseid seoses hoonete ja rajatiste struktuuriskeemide ruumilise konfiguratsiooniga. Projekteerija saab projekteeritud hoonemudeli kokkupõrkeid visuaalselt hinnata ja avastamise korral need mõne minuti jooksul kõrvaldada.

3D -disain 2D -joonise asemel

 • Töö Rengas toimub objektide kujundamise tööriistade abil, mis võimaldavad saada teavet mitte ainult geomeetriliste parameetrite, vaid ka kõigi mudelielementide digitaalsete andmete kohta. Mis tahes muudatusi saab stiiliredaktorite abil rakendada kõigile mudeliobjektidele. Näiteks kui projekteerija peab ehitise struktuuriskeemis kasutama mittestandardse sektsiooniga talasid ja veerge, saate kasutada profiiliredaktorit. 
 • See tööriist võimaldab kujundajal luua erineva keerukuse ja konfiguratsiooniga veergude ja talade jaoks profiile. Tänu 3D -mudeli spetsifikatsioonide ja jooniste automaatsele vastuvõtmisele saate mõne minuti jooksul kätte hoonete ja rajatiste projekteerimis- ja töödokumentatsiooni.

Kiire andmete ettevalmistamine arvutisüsteemide jaoks

Tulenevalt asjaolust, et hoone 3D -mudel on Rengas juba välja töötatud, ei pea projekteerija seda arvutussüsteemides looma. Eksportite selle lihtsalt IFC-vormingus ja kannate üle mis tahes arvutussüsteemi (Lear, SCAD Office jne). Pärast hoone konstruktsiooniskeemi kontrollimist ning partnerite ja sõlmede väljaselgitamist rakendatakse projekteerimiskompleksides kõik vajalikud koormused konstruktsioonielementide tugevuse edasiseks kontrollimiseks.

Dokumentide koostamine vastavalt Venemaa ja välismaistele standarditele

Kogu Rengas olev dokumentatsioon luuakse automaatselt vastavalt SPDS -ile, mis tagab jooniste kujundamisega seotud vigade kõrvaldamise. Ja välisfirmadega töötades toetab süsteem ISO standarditele vastavat dokumentatsiooni.

Täielikult funktsionaalne Renga versioon teie äriprojektidele 60 päeva tasuta!

Paigaldage ja projekteerige!

Toetus ja koolitus

Video

Veebiseminari salvestused ja muud kasulikud videod

Viited

Vastused kõigile küsimustele, mida Renga saab teha

Värskenduskeskus

Kontrollige, kas teie versioon on ajakohane!

Koolitus ja sertifitseerimine

Õppige iseseisvalt või volitatud koolituskeskuses!

Tehniline tugi

Kas mingi probleem? Me aitame teid!

Tehnilised nõuded

Paigaldamise minimaalsed süsteeminõuded

Projektid Renga programmis

Tsemendi ladu

Aleksej Epov

Farm

Aleksej Epov

Tehnilised nõuded

Minimaalsed Renga süsteemi nõuded:

 • Protsessor: 64-bitine (x64) protsessor, mille taktsagedus on 2 GHz või kiirem.
 • Mälu: 4 GB (64-bitise süsteemi jaoks) muutmälu (RAM) või rohkem.
 • Videoadapter: DirectX 11.
 • Monitor: 1280 x 1024 koos True Color toega.
 • Kahe nupu ja klõpsatava kerimisrattaga arvutihiir.
 • Operatsioonisüsteem: Microsoft Windows 10 (64-bitine).

Soovitatavad süsteeminõuded Rengale:

 • Protsessor: 4-tuumaline Intel® Core ™ i5, i7 või samaväärne 64-bitine protsessor, 3 GHz või kiirem.
 • Mälu: 16 GB või rohkem muutmälu (RAM).
 • Videoadapter: NVidia GTX 77x graafikaseade (näide: GeForce® GTX ™ 970, GeForce® GTX ™ 980, GeForce® GTX ™ 780) või AMD®, mis on samaväärne DirectX 11 -ga Shader Model 4.0 või uuema versiooniga. 
 • Monitor: 1920 x 1080 koos True Color toega.
 • Kahe nupu ja klõpsatava kerimisrattaga arvutihiir.
 • Operatsioonisüsteem: Microsoft Windows 10 (64-bitine).

Soovitav kasutada NVIDIA graafika kart

Soovitav kasutada süsteemi nõuded Renga Collaboration Server:

 • Protsessor: 64-bitine (x64) protsessor, mille taktsagedus on 3,1 GHz või suurem.
 • Mälu: 16 GB või rohkem muutmälu (RAM).
 • Võrguadapter: Ethernet (100 / 1000baseT PHY / MAC).
 • Kõvaketas: sõltub projekti arvust ja suurusest (keskmiselt üks keskmine projekt serveris = 100 MB).
 • Operatsioonisüsteem: Microsoft Windows Server 2012 või uuem.