BIM SOFT

ARCHLine.XP 2024

Uudiste ülevaade

Automaatikaga uue ajastu avamine

BIM-i lahendus arhitektidele&
disaineritele

ARCHLine.XP 2024, mille keskmes on automatiseerimine, avab uue ajastu tööriistadega, mida pole varem nähtud.
Heitkem pilk murrangulistele funktsioonidele, mis muudavad arhitektide ja disainerite lähenemist oma projektidele.

Korruseplaanide teisendamine rasterpiltidest 3D-mudeliteks

Kas olete disainerina väsinud rasterpiltide käsitsi töötlemisest, et luua 3D-arhitektuurseid mudeleid?

ARCHLine.XP 2024 Blueprintiga, selle automaatse joonise töötlemise funktsiooniga, võimaldab rasterkujutisi kiirelt ja lihtsalt vektoriseerida. Lihtsalt importige pilt, kalibreerige vektoriseeritud rühm ja laske programmil ülejäänu teha.

Automaatne BIM modelleerimine 2D DWG korruseplaanidest

Automaatse BIM-modelleerimisalgoritmi abil saate muuta 2D DWG korruseplaanid tõelisteks arhitektuurielementideks vaid sekunditega.

Algoritm analüüsib joonist, filtreerib välja ebavajaliku sisu ning tunneb ära seinad, uksed ja aknad 90-95% efektiivsusega.

Impordi punktipilv .rcs-vormingus

Paljudel disaineritel on projekteerimisprotsessi ajal probleeme suurte RCS-punktipilvefailide tõhusa importimise ja haldamisega. ARCHLine.XP 2024 pakub sellele väljakutsele tõhusat lahendust, võimaldades ReCapi failivormingute, RCS- ja RCP-failide kiiret ja suurusest sõltumatut importi.

Impordi punktipilv .las-vormingus

Importige lihtsalt oma LIDAR-i punktipilv .las-vormingus ARCHLine.XP 2024-sse ning töötage kiiresti ja täpselt arhitektuuri- ja sisekujundusega! Kasutage ära droonide ja nutitelefonide pakutavaid võimalusi, et luua 3D-mudel minutitega, seejärel disainige ARCHLine.XP-s veelgi tõhusamalt!

Kihimähkimine seina otstes

Kasutage käsku Wall layer wrapping, et lihtsalt ja täpselt määrata, kuidas keerulise seina kihid peaksid seina otsa sattuma! Määra mõne klõpsuga treitavate seinakihtide arv, kihi paksus ja seinakihi lõpp ning jälgi eelvaatepildiga tulemusi reaalajas!

Teistel korrustel seinad näha

Mitmekorruselise hoone projekteerimisel saab eksponeerida vaid sellel tasandil nõutavaid seinu, tagades puhta, läbipaistva ja tõhusa projekteerimisprotsessi. Disainerid saavad mitte ainult valida, millised seinad on muudel tasanditel nähtavad, vaid ka määrata nende joone tüübi ja värvi.

Ruum ja ala: kasutaja määratud ruumide nimed

Uue toaraamatuga saate nüüd oma plaanidele määrata oma ainulaadsed ruumide nimed.

Ärge piirake end loendis etteantud nimedega, integreerige tubaraamatu loendisse kohandatud nimi!

Trussi tööriist

Uue Truss Tooliga 2024. aasta versioonis saate hõlpsalt ja täpselt kujundada võrkkonstruktsioone hoonemudelites. See intuitiivne tööriist võimaldab disaineritel luua ja reguleerida sõrestikutugesid, jäädes samal ajal muutmiseks paindlikuks.

Plaanilehtede kiirem printimine uue vaatepordi tööriistaga

Uue Viewport tööriistaga saavad disainerid nüüd hõlpsalt oma plaane korraldada ja korraldada, tagades, et projekti iga detail on täpselt ja ajakohastatud.

Vaateakna abil saavad nad luua mitte ainult kõikehõlmavaid, vaid ka üksikasjalikke ja keskendunud esitlusi, tuues esile olulised disainidetailid.

Loo profiilivariandid

ARCHLine.XP 2024 uue funktsiooniga saate hõlpsalt luua ja hallata 2D-profiili variante! Looge, salvestage teeki ja kasutage oma tulevastes projektides vaevata!

Realistlik objekti esitus – teemärgistused

Täiustage oma kujundusi realistlike teemärgistuste ja muude saidi kujutistega, luues täpsemaid ja kaasahaaravamaid kontekste, aidates klientidel ja meeskonnal teie kujundust hõlpsamini mõista.

Architrave luuk põrandaplaanil

Näidake selgelt oma akende katet oma põrandaplaanil ainulaadse viirutusega!
Selle uue funktsiooni abil saavad disainerid hõlpsasti ja selgelt tuvastada ja eraldada üksikud elemendid, suurendades nende kujunduse selgust ja läbipaistvust.

Nummerdamine

Nummerdamisfunktsiooni abil saab iga korruseplaani element lihtsalt ja kiiresti saada kordumatu numbri. Disainerid saavad lihtsalt valida elemendid, määrata algusnumbri ja kohandada identifitseerimist eesliidete ja järelliidetega.

Kasutajaliides

Oma ümberkujundatud kasutajaliidese paigutusega muudab see igapäevase töö lihtsamaks, võimaldades disaineritel hõlpsasti juurde pääseda kogu tööriistade ja funktsioonide komplektile.

Liides on täielikult kohandatav, uuele paneelile saab lindimenüüst lisada mis tahes funktsiooni, nii et sageli kasutatavaid funktsioone saab igal ajal käivitada ühe klõpsuga.

Sisekujunduse uuendused

Sisseehitatud LED-valgustitega kapp

Lisage oma disainile lihtsalt uus mõõde hõlpsasti hallatavate ja kohandatavate LED-ribadega, samas kui valgus muutub kujundatud mööbli lahutamatuks osaks. Teie loovust saab nüüd hõlpsamini väljendada spetsiaalse valgustusega, mis kohandub paindlikult teie disainikontseptsioonidega.

Tekstuuride skaleerimine ja pööramine

Uus versioon võimaldab disaineritel graafiliselt seada mööbli või muude 3D-elementide tekstuure, väljendades reaalselt puitu või muid mustreid projektis.

ARCHLine.XP ladu

Ladu võimaldab hõlpsalt hallata ARCHLine.XP spetsiifilisi mudeleid, materjale ja unikaalseid stiile. Laadige alla disainersisu, jagage oma tööd, nautige täielikku ühilduvust ja kiirendage oma tööd uue üksikasjaliku otsinguvõimalusega!

Variandid kohandatud uste ja akendega

Uuenenud ukse- ja aknaviisard võimaldab uste ja akende kujundamisel hõlpsasti variante luua.

Need variandid käsitlevad paindlikult sama tüüpi elemente, võimaldades disaineritel täielikku loomingulist vabadust kohandada uste ja akende välimust vastavalt iga projekti ainulaadsele stiilile.

Aksessuaarid

AI ChatGPT assistent

Avastage AI ChatGPT assistent, mis toetab disainereid isikliku assistendina. Olge kursis uusima teabe ja funktsioonidega ning proovige seda uuendust esmalt viie tasuta küsimusega!

Litsentsi assistent

Uus litsentsihalduri dialoog pakub lihtsat ja tõhusat lahendust tarkvaralitsentside haldamiseks, pakkudes disaineritele kontrolli ja täielikku läbipaistvust.

See vähendab litsentsimisest tulenevaid võimalikke küsimusi. Võrguühenduseta režiimi ja kiire litsentside eemaldamise võimalused suurendavad igapäevaste töövoogude paindlikkust ja tõhusust veelgi.

SAATE SEDA 30 PÄEVA JOOKSUL TASUTA PROOVIDA!

Kas soovite seda proovida?

Erinevus
teistest BIM

Kõik ühes terviklikkus programmis. Täiendavaid pistike ega manuseid pole vaja. Arhitektuur - sertifitseeritud IFC, RFA, DWG, SKP, annotatsiooni riistad, tuntud CAD / BIM funktsioonid.Interjöör - plaadid, liistud, kardinad, valgustus, pehme mööbel jne. Mööblidisain - mööbli parameetriline kujundamine, objektide kokkupanek jms.