BIM SOFT

Küpsiste kasutamise tingimused

Küpsiste kasutamise tingimustes on kirjeldatud küpsiste kasutamine Bimsoft OÜ veebilehtedel, märgitud küpsiste kasutamise eesmärgid, samuti kasutajate õigused muuta küpsiste kasutamist vastavalt oma vajadustele.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida veebibrauser (nt Internet Explorer, Firefox, Safari jne.) salvestab kasutaja lõppseadmes (arvutis, mobiiltelefonis, tahvelarvutis), kui kasutaja külastab veebilehte brauseri tuvastamiseks või brauseris teabe või seadete salvestamiseks. Selliselt küpsiste abil veebileht saab võimaluse salvestada kasutaja individuaalseid seadeid, ära tunda teda ja reageerida asjakohaselt, eesmärgiga parandada veebilehe kasutamise kogemust. Kasutaja võib keelata või piirata küpsiste kasutamist, kuid ilma küpsisteta ei ole võimalik kõiki veebilehe funktsioone täisväärtuslikult kasutada.

Funktsionaalsed küpsised
Funktsionaalsete küpsistega veebileht jätab meelde kasutaja valitud seadeid ja tehtud valikuid, et kasutaja saaks mugavamalt kasutada veebilehte. Need küpsiseid kasutaja seadmes hoitakse püsivalt.

Suutlikkuse/ analüütilised küpsised
Analüütilised küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas kasutaja kasutab veebilehte, tuvastab kõige sagedamini külastatud alajaotised, sealhulgas sisu, mida kasutaja veebilehe sirvimisel valib. Seda teavet kasutatakse analüüsimise eesmärgil, et selgitada välja veebilehe kasutajate huvid ja parandada veebilehe funktsionaalsust, muuta seda mugavamalt kasutatavaks. Analüütilised küpsised tuvastavad ainult kasutaja seadme, kuid ei avalikusta kasutaja identiteeti. Bimsoft OÜ kasutab andmetöötlejat Google Inc., analüüsi tööriista Google Analytics.

Mis eesmärkidel Bimsoft OÜ kasutab küpsiseid

Bimsoft OÜ kasutab küpsiseid, et:

  • tagada veebilehe funktsionaalsuse;
  • parandada veebilehe kasutamise kogemust;
  • kohandada veebilehe funktsionaalsust kasutaja kasutamise harjumustele (sealhulgas keel, otsingupäringud);
  • saada statistilised andmed lehe külastajate voogude kohta (külastajate arv, lehel viibitud aeg jne);
  • arendada ja rakendada nende täiustusi.

Kui kaua küpsiseid säilitatakse?

Kui pole teisiti määratud, küpsiseid säilitatakse kuni toimingu täitmiseni, milleks neid kogutakse, ning seejärel kustutatakse.

Küpsiste kasutamise õiguslik alus

Külastades Bimsoft OÜ veebilehti, kasutajale kuvatakse aken sõnumiga selle kohta, et veebilehel kasutatakse küpsiseid.

Küpsiste kasutamise õiguslik alus on Bimsoft OÜ õiguslik (seaduslik) huvi, mis on seotud ettevõtte äritegevuse tagamisega – tagada veebilehe funktsionaalsus ja analüüsida Bimsoft OÜ veebilehe rakenduste toimimise, samuti välja töötada ja rakendada nende uuendusi.

Andmeid töödeldakse tuginedes Andmekaitse üldmääruse artikli 6 punkt 1 alapunktile f).

Küpsiste keelamine

Kui kasutaja ei soovi küpsiste kasutamist, iga veebibrauseri turvaseadistustes saate piirata ja kustutada küpsiseid. Siiski tuleb meeles pidada, et ei saa loobuda kohustuslike ja funktsionaalsete küpsiste kasutamisest, kuna ilma nendeta ei ole võimalik tagada veebilehe täisväärtuslik kasutamine.

Lisaks loobumise võimalusele võidakse teid välja jätta Google Analytics tehtavast teabe kogumisest, laadides alla ja aktiveerides Google Analyticsi brauseri valik.

Kontaktandmed

Teeninduskvaliteedi parandamisega seotud andmetöötlusportaal www.bimsoft.ee: Bimsoft OÜ, Tulika tn 19 Kristiine linnaosa, Tallinn 10613 Harju maakond.

Bimsoft OÜ privaatsuspoliitikat leiate siin

Üksikasjalikuma teabe küpsiste kasutamise või füüsiliste isikute isikuandmete töötlemise kohta võite saada saates päringu e-postile: info@bimsoft.ee.