BIM SOFT

Kütte-, ventilatsiooni- ja konditsioneerisüsteemide projekteerimine

Täielikult integreeritud disain ja arvutused – FINE HVAC

FINE-HVAC ühendab projekteerimise ja arvutused täielikult integreeritud keskkonnas, teostades kõik vajalikud arvutused mis tahes HVAC-paigaldise jaoks otse joonistelt, genereerides kõik uurimistulemused: arvutuslehed, tehnilised aruanded, materjaliarvutused ja -kulud, samuti lõppjoonised (plaanivaated). , paneeli diagrammid, üksikasjad ) on täielikult värskendatud.

Ühe kasutaja tähtajatu litsents 1220 € + KM

FINE HVAC TARKVARA
FINE HVAC omadused

FINE HVAC omadused

Meie MEP tarkvara sisaldab kõiki meie AutoCAD® alternatiivi funktsioone. Saate 2 programmi ühes ja saate jätkata CAD-i kasutamist DWG-jooniste redigeerimiseks.

Soojuskadude ja jahutuskoormuste arvutamiseks on vaja koostada hoone 3D projekt koos BIM objektidega. Fine HVAC aitab teil seda teha vaid mõne klõpsuga.

Keskenduge lihtsalt korruseplaanidele, kasutades nutikaid ja parameetrilisi AutoBLD menüüelemente ning Fine HVAC loob teie jaoks 3D. Lihtne topeltklõps mis tahes objektil kuvab selle atribuudid muutmiseks. Teil on kõik tööriistad, mida vajate BIM-mudeli loomiseks või muutmiseks ilma muud välist tarkvara kasutamata.

Võrgud

Fine HVAC leiab projektis automaatselt üles sobivad paigalduskomponendid (nt küttesõlmed, fancoil-üksused, õhukanalite võred jne), kasutades mitmeid kasutaja eelistusi arvestavaid ekspertreegleid (nt radiaatori valiku järjekord, akna kõrguse reguleerimine, radiaatori lisapiirang) jne.).

Projekti selles etapis tuleks torud lihtsalt eraldi joontena kokku tõmmata. Käsud nagu “Double Pipe” (näiteks induktsioon – tagasi), “Parallel to Wall” või “Parallel to Points” kiirendavad oluliselt paigaldusjoonist, samas kui kõik ühendused luuakse automaatselt näiteks “maagiliste” automaatkäskude abil. 2 piisab -3 liigutusest, et ühendada restide rühm õhukanalite vertikaalsambaga.

Pärast arvutuste tegemist saate joonist värskendada ja Fine HVAC teisendab üksikud jooned 2D-torudeks. Sümbolid ja tähistused (näiteks ühetorusüsteemi nooled, ühenduspunktid – toruühendusringid, veergude suunanooled, üles-alla legendid, kommentaarid jne) sisestatakse automaatselt ka projekti jooniste täpsustamisel.

FINE HVAC Võrgud
FINE HVAC TARKVARA

Arvutused

Fine HVAC arvutusmoodul suhtleb tihedalt BIM mudeliga. Jooniselt saate arvutada soojuskadusid, jahutuskoormusi ja soojusisolatsiooni ning värskendada joonist arvutustulemustega.

Fine HVAC arvutusmoodul loeb teie projekti BIM-objektide füüsikalisi omadusi, et arvutada ruumide soojuskadu ja jahutuskoormus. Samuti tunneb see ära teie loodud võrgud ja aitab arvutada õhukanalid ja torud, võttes arvesse voolukiirusi, rõhulangusi ja palju muud.

Rahvusvahelisi standardeid ja määrusi järgides võimaldab Fine HVAC kasutajal valida sobiva metoodika. Igal juhul kasutab pakett arenenumaid tehnikaid ja matemaatilisi mudeleid, et saavutada arvutustes maksimaalne täpsus, kiirus ja usaldusväärsus (nt psühhomeetrilise võrrandi analüütiline süsteem, hüdrauliline simulatsioonimudel jne).

2D / 3D tulemused

Pärast võrgu projekteerimise ja arvutuste lõpetamist võimaldab meie MEP tarkvara koostada kõik vajalikud tehnilised joonised ja aruanded.

Meie MEP-tarkvara loob teie projektist vertikaalse diagrammi DWG-joonisel, mida saate edasi muuta ja/või jagada.

Fine HVAC genereerib dokumendi arvutuste tulemuste ja materjalide arvega, mis kirjeldab iga HVAC-süsteemide ehitamiseks vajalike elementide koguseid. Selle dokumendi malli saab kohandada ja saate valida, milliseid tulemusi soovite kuvada.

Hoone BIM-mudelit täiendatakse arvutustulemustega torude ja õhukanalite mõõtmete määramiseks, samuti tingmärkide ja tähistustega. Selle tulemusena saate DWG-s genereerida korruseplaane, mis näitavad kõiki määratletud vastuvõtjaid ja võrke.

FINE HVAC 2D/3D

BIM

FINE HVACi täiustatud BIM-tehnoloogia suurendab teie tootlikkust. Meie intelligentsete 3D-modellerite ja 3D BIM-objektide teekide abil saate hoone joonistada palju kiiremini ja lihtsamalt.

Arvutusmooduli tihe suhtlus BIM-mudeliga aitab teil kõiki arvutusi teha otse mudelist. Keeruline HVAC loeb lihtsalt BIM-mudelit, et mõista BIM-objektide konstruktsiooni, füüsikalisi omadusi (U-tegur), jätkab arvutustega ja lõpuks värskendab jooniseid arvutuste tulemustega.

Lõpuks saate teha koostööd muu BIM-tarkvaraga ning jagada teiste arhitektide ja inseneridega erialaspetsiifilist sisu, mille olete oma üldisesse BIM-projekti lisanud.

BIM-teavet saab kasutada ka materjalide arve koostamiseks, mis näitab teie hoones loodud erinevate materjalide ja kinnitusdetailide koguseid ja pindu. Saate arvutada maksumuse ja saada vajalike teraslehtede üksikasjaliku kirjelduse.

SAATE SEDA 30 PÄEVA JOOKSUL TASUTA PROOVIDA!

Kas soovite seda proovida?

Erinevus teistest BIM-idest

Fine HVAC abil saate luua oma BIM-projekti 2D- või 3D-vormingus, kasutades väga lihtsaid 2D-käske, mida iga CAD-kasutaja teab. Fine HVAC ühendab AutoCAD-i sarnase töölaua ja funktsioonid täiustatud BIM-tehnoloogiaga.

Erinevalt muust BIM MEP tarkvarast kasutab Fine HVAC natiivse failivorminguna DWG-d ja sisaldab funktsioone 3D BIM-objektide teisendamiseks lihtsateks vektoriteks, mida saab AutoCAD®-is edasi redigeerida. See muudab 2D- või 3D-failide jagamise teiste professionaalidega palju lihtsamaks.