BIM SOFT

Gaasivõrgu projekteerimine - FINE GAS

FINE GAS – BIM ekspertide poolt kiidetud, töötab sarnases keskkonnas DWG ja AutoCADiga

FINE GASiga saate luua oma BIM-projekti 2D- või 3D-vormingus, kasutades väga lihtsaid 2D-käske, mis on igale CAD-kasutajale väga tuttavad, nagu näiteks polüliinid, kärpimine, laiendamine, objekti klõpsamine, kopeerimine jne.

Ühe kasutaja tähtajatu litsents 770 € + KM

Projekteerimine

FINE GAS sisaldab kõiki tööriistu, mida vajate hoone 2D või 3D joonistamiseks, kuid kui te seda ei vaja, võite lihtsalt sisestada korruseplaani 2D DWG joonise. Seinte kiireks joonistamiseks saate kasutada ka meie CAD-funktsioone.

Teise võimalusena saate avada ka mõne muu 4M BIM tarkvaraga loodud projekti ja teil pole vaja hoonet joonistada. Näiteks saate avada IDEA arhitektuuri abil loodud projekti.

Võrgud

Erinevalt teistest BIM-tarkvaradest ei tule FINE GAS täiustatud BIM-tehnoloogia kiiruse arvelt, pigem vastupidi: tuleb lihtsalt tõmmata paar üksikut joont ja tarkvara teeb ülejäänu.

FINE GASi tarvikute raamatukogud ja erinevad stsenaariumid, mida võite oma hoone gaasivõrgus ette kujutada. Neid teeke saab laiendada ka kasutaja, kes saab sümboleid muuta ja muid komponente lisada.

Torusid saab joonistada lihtsate käskudega (ainult polüliinid), kuid protsessi kiirendamiseks võite kasutada ka mõnda asjatundlikku marsruutimiskäsku, näiteks “Toru paralleelselt seinaga” või “automaatselt vastuvõtjatega ühendatud”.

Arvutused

FINE GAS arvutusmoodul toimib tihedalt paigaldusjoonisega. Arvutused tehakse laialdaselt tunnustatud EN1775 (Euroopa norm) ja DVGW-TRGI (Saksamaa üldsüsteem) järgi.

Arvutuskomponenti uuendatakse automaatselt paigaldusjoonistest, kasutades AutoNETi käskude rühma. Paigaldusvõrgud tuvastatakse ja kantakse arvutuslehtedele. Arvutused põhinevad rikkalikul metoodilisel baasil, mis põhineb rahvusvahelistel ja Euroopa standarditel. Samuti saate neid andmeid muuta, kui soovite näiteks ennustada võrgu tulevast laienemist.

Lisaks torustiku arvutustele arvutab FINE GAS välja kõik vajalikud seadmed, rõhukadud, vooluhulgad jne. Nagu ka materjaliarved, tehnilised kirjeldused/spetsifikatsioonid ja muud tulemused.

Alternatiivne viis arvutuste saamiseks on kasutada nutikat FINE GAS malli. Kasutaja kirjeldab olemasolevate mallide (slaidide) abil visuaalselt gaasivõrgu paigaldusi ning seejärel koostab viisard vertikaalsed diagrammid ja arvutustulemused.

2D tulemused

Peale võrgu projekteerimise ja arvutuste teostamist võimaldab meie MEP tarkvara koostada kõik vajalikud tehnilised joonised ja aruanded.

Meie MEP-tarkvara genereerib gaasivõrgu paigaldamise vertikaalsed diagrammid DWG-joonistes, mida saate täiendavalt muuta ja/või jagada.

FINE GAS genereerib dokumendi arvutuste tulemuste ja materjalide arvega, mis kirjeldab iga paigalduse loomiseks vajalike elementide koguseid. Selle dokumendi malli saab kohandada ja saate valida, milliseid tulemusi kuvada.

BIM

FINE GAS täiustatud BIM-tehnoloogia suurendab teie tootlikkust. Meie intelligentsete 3D-modellerite ja 3D BIM-objektide teekide abil saate hoone joonistada palju kiiremini ja lihtsamalt.

Lõpuks saate teha koostööd muu BIM-tarkvaraga ning jagada teiste arhitektide ja inseneridega erialaspetsiifilist sisu, mille olete oma üldisesse BIM-projekti lisanud.

BIM-teavet saab kasutada ka materjalide arve koostamiseks, mis näitab teie hoones loodud erinevate materjalide ja kinnitusdetailide koguseid ja pindu. Saate arvutada maksumuse ja saada vajalike teraslehtede üksikasjaliku kirjelduse.

SAATE SEDA 30 PÄEVA JOOKSUL TASUTA PROOVIDA!

Kas soovite seda proovida?

Erinevus teistest BIM-idest

See MEP-tarkvara sisaldab kõiki 4MCAD-i, meie alternatiivi AutoCAD®-ile, funktsioone. Saate 2 tarkvara ühes ja saate jätkata CAD-i kasutamist DWG-jooniste redigeerimiseks.

Erinevalt muust BIM MEP tarkvarast kasutab FINE GAS natiivse failivorminguna DWG-d ja sisaldab funktsioone 3D BIM-objektide teisendamiseks lihtsateks vektoriteks, mida saab AutoCAD®-is edasi redigeerida. See muudab 2D- või 3D-failide jagamise teiste professionaalidega palju lihtsamaks.