Tulekustutusseadmete projekteerimise tarkvara - FINE FIRE

FINE FIRE – lihtsaim üleminek CAD-i kasutajatele BIM-tarkvarale

FINE FIRE’is saate luua BIM-projekti 2D- või 3D-vormingus, kasutades väga lihtsaid 2D-käske, mis on igale CAD-kasutajale väga tuttavad, näiteks polüliinid, kärpimine, laiendamine, olemi hoidmine, kopeerimine.

Ühe kasutaja tähtajatu litsents 770 € + KM

Projekteerimine

Fine FIRE sisaldab kõiki tööriistu, mida vajate hoone 2D või 3D joonistamiseks, kuid kui te seda ei vaja, saate lihtsalt sisestada 2D DWG joonise korruseplaanist, mida kasutada taustana ja keskenduda tulekustutuspaigaldusele. Seinte kiireks joonistamiseks saate kasutada ka meie CAD-funktsioone.

Teise võimalusena saate avada ka mõne muu 4M BIM tarkvaraga loodud projekti ja teil pole vaja hoonet joonistada. Näiteks saate avada IDEA arhitektuuri abil loodud projekti.

See tarkvara sisaldab kõiki 4MCADi, meie alternatiivi AutoCAD®-ile, funktsioone. Saate 2 tarkvara ühes ja saate jätkata CAD-i kasutamist mõnede DWG-jooniste redigeerimiseks, kasutades samal ajal meie BIM-tehnoloogiat, et suurendada tootlikkust enamiku projektidega töötades. Vähemalt saate end turvaliselt tunda ja BIM-ile omas tempos üle minna.

Võrgud

Fine FIRE sisaldab ulatuslikke sprinklerite, tuletõrjevooliku vastuvõtjate, torude, liitmike ja mis tahes muu tuletõrjevõrgu määratlemiseks vajaliku varustuse raamatukogusid. Kõiki neid teeke saab laiendada ka kasutaja, kes saab sümboleid muuta ja muid komponente lisada.

Torusid saab joonistada lihtsate käskudega (ainult polüliinid), kuid protsessi kiirendamiseks võite kasutada ka mõnda asjatundlikku marsruudikäsku, näiteks “Toru paralleelselt seinaga” või “automaatselt sprinkleritega ühendatud”.

Pärast arvutuste tegemist värskendate arvutusmooduli joonist ja asetate korruseplaanidele märgised, et näidata iga komponendi tulemusi ja teavet, mida soovite kuvada. Projektis arvutatakse torude läbimõõt ja muudetakse torude suurust.

Arvutused

Fine FIRE arvutusmoodul toimib tihedalt paigaldusjoonisega. Arvutused tehakse laialdaselt tunnustatud NFPA 13 standardi või EN 12845 standardi järgi.

Arvutuskomponent (tulekaitse) uuendatakse automaatselt paigaldusjoonistest, kasutades AutoNET käsku. Toruvõrgud tuvastatakse ja kantakse arvutuslehtedele. Arvutused põhinevad rikkalikul metoodilisel baasil, mis põhineb rahvusvahelistel, Ameerika (NFPA 13) ja Euroopa standarditel (EN 12845). Samuti saate neid andmeid muuta, kui soovite näiteks ennustada võrgu tulevast laienemist.

Lisaks torustiku arvutustele arvutab Fine FIRE kogu vajaliku varustuse (st surveliitmiku, paagi mahu jne), aga ka materjaliarve, tehnilised kirjeldused/spetsifikatsioonid ja muud tulemused.

Alternatiivne viis hinnangute saamiseks on kasutada nutikat Fine FIRE viisardit. Kasutaja kirjeldab olemasolevate mallide (slaidide) abil visuaalselt Tuletõrjevarustust ning seejärel koostab viisard vertikaalsed diagrammid ja arvutustulemused.

2D tulemused

Pärast võrgu projekteerimise ja arvutuste lõpetamist võimaldab meie MEP tarkvara koostada kõik vajalikud tehnilised joonised ja aruanded.

Meie MEP-tarkvara genereerib teie jaoks DWG-joonistel teie tuletõrjevõrgu vertikaalsed diagrammid, mida saate täiendavalt muuta ja/või jagada.

Fine FIRE genereerib dokumendi arvutuste tulemuste ja materjalide arvega, mis kirjeldab iga paigalduse loomiseks vajaliku elemendi koguseid. Selle dokumendi malli saab kohandada ja saate valida, milliseid tulemusi kuvada.

BIM

Täiustatud BIM-tehnoloogia FINE FIRE suurendab teie tootlikkust. Meie intelligentsete 3D-modellerite ja 3D BIM-objektide teekide abil saate hoone joonistada palju kiiremini ja lihtsamalt.

Lõpuks saate teha koostööd muu BIM-tarkvaraga ning jagada teiste arhitektide ja inseneridega erialaspetsiifilist sisu, mille olete oma üldisesse BIM-projekti lisanud.

BIM-teavet saab kasutada ka materjalide arve koostamiseks, mis näitab teie tuletõrjesüsteemidesse ehitatud erinevate elementide koguseid ja üksikasju. Saate arvutada maksumuse ja saada vajalike elementide ja liitmike üksikasjaliku kirjelduse.

SAATE SEDA 30 PÄEVA JOOKSUL TASUTA PROOVIDA!

Kas soovite seda proovida?

Erinevus teistest BIM-idest

See MEP-tarkvara sisaldab kõiki 4MCAD-i, meie alternatiivi AutoCAD®-ile, funktsioone. Saate 2 tarkvara ühes ja saate jätkata CAD-i kasutamist DWG-jooniste redigeerimiseks.

FINE FIRE kuulub 4M BIM Suite’i arhitektuuri- ja inseneritarkvara gruppi. Tänu DWG-le on AutoCAD-i sarnases keskkonnas loomulik failivorming, tänu millele pakub 4M BIM-tarkvara CAD-kasutajatele lihtsamat üleminekut ja kõrge tootlikkusega funktsioone, mis on vaid murdosa oma peamiste konkurentide hinnast.