CYPE 3D

Tööstuslikud struktuurid

CYPE 3D

CYPE 3D on kiire ja tõhus programm, mis on loodud betoonist, terasest, komposiitbetoonist ja terasest, alumiiniumist, puidust või mis tahes muust materjalist elementidega kolmemõõtmeliste konstruktsioonide analüüsiks ja projekteerimiseks ning sisaldab ühenduste (keevitatud ja valts- ja keevitatud terasest I sektsioonide ja õõneskonstruktsioonide sektsioonide poltühendused) ja nende vundamendid koos alusplaatide, aluste, vaiamütside ning rihma- ja sidetaladega.

Üldandmed

CYPE 3D analüüsib mis tahes tüüpi betoonist, terasest, komposiitbetoonist ja terasest, alumiiniumist, puidust või mis tahes muust materjalist valmistatud vardaid (lineaarseid elemente) sisaldavaid konstruktsioone ning hõlmab ühenduste (valts- ja keevitatud terase keevis- ja poltühendused I) projekteerimist. sektsioonid ja õõneskonstruktsiooni sektsioonid) ja nende vundamendid koos alusplaatide, aluste, vaiamütside, rihma- ja sidetaladega. Programmiga saab projekteerida puit-, teras- või alumiiniumvardaid ning raudbetoonist sambaid ja talasid. Komposiitbetoon- ja terassambaid saab programmiga kontrollida.

Iseseisva programmina töötav CYPE 3D võimaldab ka konstruktsioonide diskretiseerimist, kasutades nende jõudude ja pingete analüüsimiseks kestasid (konstantse paksusega tasased kahemõõtmelised elemendid, mille ümbermõõt on määratletud hulknurgaga).

Analüüsib, projekteerib ja kontrollib puitprofiilide tulepüsivust; see kontrollib terasprofiilide tulepüsivust ja projekteerib terasprofiilidele kaitsekatte. Ta teostab struktuuri seismilist analüüsi. Tuule ja seismilise koormuse puhul arvestab see teise järgu (P-delta) mõjudega.

CYPE 3D töötab ka iseseisva programmina, aga ka CYPECADis integreeritud 3D-struktuurina.

CYPE 3D

SAATE SEDA 30 PÄEVA JOOKSUL TASUTA PROOVIDA!

Kas soovite seda proovida?

CYPE BIM rakendused

CYPE edendab avatud BIM-tehnoloogia kasutamist, mis võimaldab kasutajatel osaleda avatud ja koordineeritult kõigi projektimeeskonna ehitusspetsialistide koostöös. Open BIM annab ka AEC tööstusele võimaluse hallata hoonet kogu selle elutsükli jooksul. CYPE aitab sellele kaasa BIM-platvormi arendamise ja pideva täiustamisega pilves BIMserver.center.