BIM SOFT

strubim steel tasuta versioon

CYPE StruBIM-Steel

StruBIM Steel on arvutiprogramm, mis aitab teha plaane teraskonstruktsioonide ehitamiseks. See tööriist aitab inimestel erinevate tööriistade abil kavandada ja koostada üksikasjalikke ehitusplaane

3D modelleerimine

2D joonistamine

Mahuarvutus

CYPE StruBIM-Steel

StruBIM Steel on arvutiprogramm, mis aitab teha plaane teraskonstruktsioonide ehitamiseks. See tööriist aitab inimestel erinevate tööriistade abil kavandada ja koostada üksikasjalikke ehitusplaane. See aitab neil määratleda kõik osad, nagu sektsioonid, plaadid, poldid, keevisõmblused ja ankrud. Rakendus saab eksportida IFC-, PDF-, DWG-, STEP-faile.

Moodulite hinnad algavad 4500 eurost (püsilitsentsid)

Alustage nullist või importige DWG või IFC

Kuna StruBIM Steel on avatud BIM-tööriist ja ühendatud platvormiga BIMserver.center, pakub see erinevaid töövoo võimalusi.

 • Teraskonstruktsioonide modelleerimine otse StruBIM Steelis nullist
 • CYPE 3D-s projekteeritud teraskonstruktsiooni importimine
 • CYPECADis kavandatud teraskonstruktsiooni importimine
 • Teraskonstruktsioonide mudelite importimine IFC-vormingus IFC Uploaderiga
 • Teistes tööriistades välja töötatud struktuuride importimine StruBIM Uploaderi kaudu
 • Importige DWG

3D osade ja koostude projekteerimine

Mudelvõrgu ja struktuuri liikmed. Sektsiooni sisestamisel tuleb valida tüüp, materjal ja profiiliosa ning mõnel juhul ka selle paigutus. Modelleerimise hõlbustamiseks saab määrata ka sisestuspunkti karakteristikuid, valides joondustingimuse (muu hulgas vasakule, keskele, paremale) ning rakendades pööramisi ja nihkeid. Toetatud on erinevad standardid, sealhulgas Eurocode EN 1993, Eurocode EN 1992 ja palju muud.

Disain 3D liigesed

Nii StruBIM Steel kui ka CYPE Connect sisaldavad spetsiaalset tööriista teraskonstruktsioonielementide vaheliste ühenduste modelleerimiseks. Mõlemad programmid pääsevad sellele tööriistale juurde valiku “CONNECTIONS” kaudu.

Modelleerimise ja ühenduste analüüsi paneeli ülaosas on kolm vahekaarti: “Model”, “Analysis” ja “Sheets”.

Modelling connections

Vahekaardil “Mudel” saavad kasutajad sisestada toimingute loendi, mida kasutatakse järjestikku ühenduse elementide ja geomeetria määratlemiseks.

2D tootmisdokumentatsioon ja materjaliarvestus

Detailing sheets

Vahekaardil “Dokumendid” peamise tööriistariba rühmas “Lehed” leiate struktuuri graafilise teabe genereerimiseks vajalikud funktsioonid. Neid tööriistu kasutades on võimalik koostada elementide ja detailide lehti (sektsioonid ja plaadid), koostelehti, ühenduslehti ja lehti koos mudeli üldvaadetega. Menüüst “Sheets” pääsete juurde tööriistadele “Generation options”, “Parts”, “Assemblies”, “Joints”, “Model views”, “Composition” ja “List”.

Õppematerjalid

Miks valida CYPE?

 • Teiste BIM ja CAD programmidega sarnane töökeskkond.
 • Liides on lihtne ja intuitiivne.
 • Importida saab DWG, DXF, IFC ja muid faile.

BIM server (tasuta)

Koht projektiandmete tasuta jagamiseks

 • Ühine andmekeskkond – võrguressurss andmete salvestamiseks.
 • Tasuta kasutajakonto.
 • Jagage projekti andmeid kolleegidega.

SAATE SEDA 30 PÄEVA JOOKSUL TASUTA PROOVIDA!

Kas soovite seda proovida?

CYPE BIM programm

CYPE pakub BIM-lahendusi erinevate valdkondade professionaalidele. Rakendusgrupp sisaldab tööriistu, mis muudavad igapäevatöö iga BIM-professionaali jaoks lihtsamaks. Valige oma vajadustele kõige paremini vastav rakendusrühm ja vaadake lisateavet.