BIM SOFT

CYPE Connect

Ühendused

CYPE Connect

CYPE Connect saab lõplike elementide meetodil modelleerida ja analüüsida lisaks teraselementide ühendustele nii puitkonstruktsioonielementide vahelisi ühendusi kui ka teras-puitühendusi. See rakendus kasutab OpenSeesi arvutusmootorit.

CYPE Connect on tööriist teras- ja puitkonstruktsioonide ühenduste modelleerimiseks, analüüsimiseks ja koodide kontrollimiseks lõplike elementide meetodil. Programm sisaldab Berkeley California ülikoolis välja töötatud OpenSees© analüüsimootorit täielike analüüside tegemiseks. Lisaks projektidele ja kontrollidele on CYPE Connectil tööriist ühenduste detailjoonistega lehtede genereerimiseks.

Programmi toetatud töövood

CYPE Connect pakub erinevaid töövoo võimalusi, kuna see on avatud BIM-tööriist ja on ühendatud platvormiga BIMserver.center.

  • Üksikute ühenduste modelleerimine, analüüs ja graafiline teave tehakse kõik täielikult programmi enda sees
  • Varem CYPE 3D-s analüüsitud teraskonstruktsiooni importimine
  • Varem CYPECADis analüüsitud teraskonstruktsiooni importimine
  • Konstruktsiooniterasest mudelite importimine IFC-vormingus IFC Uploaderi kaudu
  • Muude tööriistadega välja töötatud struktuuride importimine StruBIM Uploaderi kaudu
Workflows supported by the program

Töökeskkond

CYPE Connecti töökeskkond järgib teiste CYPE modelleerimisvahendite stiili.

Ülemine tööriistariba sisaldab põhifunktsioone projektiteekide loomiseks, analüüsitavate sõlmede loomiseks ja haldamiseks ning ühenduste redigeerimiseks ja analüüsimiseks.

Mudelivaateala asub põhiliidese paremas servas ja võimaldab kasutajatel valida analüüsitavaid ühendusi ning vaadata kõiki projekti elemente 3D-s.

Projekti olemasolevate sõlmede loend asub vasakus servas. Kõik 3D-mudelis valitud elemendid tõstetakse loendis esile ja vastupidi. Samuti teavitab programm kasutajaid hoiatussümbolite abil iga ühenduse olekust.

Loendis või 3D-mudelis valitud sõlme üksikasjalik vaade kuvatakse vasakus alanurgas.

Working environment

SAATE SEDA 30 PÄEVA JOOKSUL TASUTA PROOVIDA!

Kas soovite seda proovida?

CYPE BIM rakendused

CYPE edendab avatud BIM-tehnoloogia kasutamist, mis võimaldab kasutajatel osaleda avatud ja koordineeritult kõigi projektimeeskonna ehitusspetsialistide koostöös. Open BIM annab ka AEC tööstusele võimaluse hallata hoonet kogu selle elutsükli jooksul. CYPE aitab sellele kaasa BIM-platvormi arendamise ja pideva täiustamisega pilves BIMserver.center.