BIM SOFT

CYPE BIM lahendused PROFESSIONAALIDELE

Proovige CYPE BIM-i – 30 päeva tasuta

CYPE funktsioonid

CYPE-l on BIM-lahendused professionaalidele paljudes valdkondades. Rakenduste grupp sisaldab tööriistu, mis muudavad igapäevase töö lihtsamaks igale BIM-i spetsialistile. Valige oma vajadustele kõige paremini vastav rakenduste rühm ja uurige allpool rohkem.

 • Arhitektuur (AR) / tasuta
 • Struktuurid (BK)
 • Tehniline side (MEP)
 • Energia- ja akustilised simulatsioonid
 • Projektijuhtimine (PM)
 • REVIT tasuta pistikprogramm

Tarkvara sisaldab erinevaid rakendusi vajalike ülesannete täitmiseks.

CypeCAD

CYPE BIM – struktuurid (BK)

CYPE tarkvara, mida kasutavad konstruktsioonide projekteerimiseks tuhanded tehnilised bürood ja avaliku sektori asutused üle maailma, tagab analüüside maksimaalse usaldusväärsuse ja võimaldab kasutajatel pakkuda projekti tehnilisi ja ökonoomseid lahendusi.

CYPECAD hind 5000 EUR+KM

Cype Connect – tarkvara terasliidete jaoks, lugege lisateavet

StruBIM Steel

CYPE, StruBIM-Steel programm teraskonstruktsioonide tootmiseks.

See programm sisaldab erinevaid tööriistu BIM-mudeli modelleerimiseks “O”-st või importimiseks IFC-, DWG-failidest. Programmis saab kasutaja täpselt määratleda kõik vajalikud elemendid, nagu profiilid, plaadid, poldid, keevisõmblused ja ankrud.

StruBIM Steel hind 4500 EUR +KM

CYPE - Connect

CYPE Connect modelleerib ja analüüsib terasdetailide ühendusi. Samuti saab programmiga modelleerida ja analüüsida puitkonstruktsioonielementide vahelisi seoseid, aga ka teras-puitühendusi lõplike elementide meetodil. See rakendus kasutab OpenSeesi arvutusprogrammi.

CYPE Connect hind 5500 EUR+KM

CYPE BIM – torustik (WS)

CYPE tööriistade komplekt sanitaartehniliste süsteemide arendamiseks ehitusprojektides ühendab BIM-modelleerimise parimad küljed, tagades samas korrektse projekteerimise vastavalt regulatiivsetele ja tehnilistele kriteeriumidele.

CYPE BIM hind 2000 EUR+KM

CYPE BIM – elektripaigaldised (EL)

CYPELEC tarkvarakomplekt lihtsustab kõigi elektripaigaldiste paigutuse, projekteerimise, analüüsi ja suuruse määramise toimingute teostamist.

CYPE BIM hind 2000 EUR+KM

CYPE BIM – telekommunikatsioonipaigaldised (VST)

CYPE-l on kõik, mida vajate telekommunikatsiooniprojektide jaoks, alates infrastruktuuri projekteerimisest kuni wifi-võrgu optimeerimiseni.
CYPE BIM hind 3000 EUR+KM
cype

CYPE BIM – HVAC-süsteemid (HVAC)

Nende CYPE süsteemide abil saab HVAC-projektide eest vastutav spetsialist ligipääsu täpsetele soojuskoormuse arvutustele, projekteerida kütte-, ventilatsiooni- ja kliimasüsteeme koos nende komponentidega ning koostada jooniseid ja diagramme koos oma projektide arvutusaruannetega.

CYPE BIM hind 2000 EUR+KM

CYPE BIM – projektijuhtimine
(4D ja 5D BIM)

CYPE pakub kasutajatele laia valikut tarkvara, mis on mõeldud projektijuhtimiseks, töökontrolliks ja kogusearvete koostamiseks.

CYPE BIM hind 1000 EUR+KM

Õppematerjalid

Miks valida CYPE?

 • Teiste BIM ja CAD programmidega sarnane töökeskkond.
 • Liides on lihtne ja intuitiivne.
 • Importida saab DWG, DXF, IFC ja muid faile.

BIM server (tasuta)

Koht projektiandmete tasuta jagamiseks

 • Ühine andmekeskkond – võrguressurss andmete salvestamiseks.
 • Tasuta kasutajakonto.
 • Jagage projekti andmeid kolleegidega.

SAATE SEDA 30 PÄEVA JOOKSUL TASUTA PROOVIDA!

Kas soovite seda proovida?

CYPE BIM rakendused

CYPE edendab avatud BIM-tehnoloogia kasutamist, mis võimaldab kasutajatel osaleda avatud ja koordineeritult kõigi projektimeeskonna ehitusspetsialistide koostöös. Open BIM annab ka AEC tööstusele võimaluse hallata hoonet kogu selle elutsükli jooksul. CYPE aitab sellele kaasa BIM-platvormi arendamise ja pideva täiustamisega pilves BIMserver.center.