Traditsioonilise karate rahvusvahelise juhtorganina palus WTKF Graebertil abistada oma CAD-teadmistega XXIII WTKF maailmameistrivõistluste ettevalmistamisel, mis toimub 17.–22.10.2022. Lisaks Natali turniiriväljaku ruumilise kujunduse arendamisele, Brasiilias Rio Grande do Nortes lõi Graebert ka CNC-freesitud võitjate medalite 3D-kujundused. Tehnoloogiapartnerina sobis Graebert oma ARES Trinity of CAD tarkvaraga ideaalselt.

Kolme medali kujundamine koostöös 10 inimesega 7 riigist

Võitjate medalite kujundamise protsessis osales kümme WTKF-i otsustajat ja sidusrühma, kes asuvad seitsmes erinevas riigis. Medalite õigeaegseks saamiseks meistrivõistlusteks ei pidanud disainer mitte ainult jagama erinevaid kontseptsioone kõigi nende sidusrühmadega, vaid koguma ka tõhusalt nende tagasisidet ja jõudma DWG-s lõplike kavandite osas konsensusele.

Tarkvara ARES Trinity of CAD koostööfunktsioonid võimaldasid kõigil sidusrühmadel olla edenemisega kursis ja hõlpsasti tagasisidet jagada, olenemata nende CAD-teadmiste tasemest. ARES Kudo – Graeberti veebipõhine CAD-lahendus – võimaldas osalejatel pääseda ligi 3D-disaini kavanditele otse DWG-s ilma tarkvara ise installimata ning anda kommentaaripaleti kaudu täpset tagasisidet.

karate