BIM SOFT

CAD-TARKVARA
ARES® TRINITY

CLOUD CAD | DESKTOP CAD | MOBILE CAD

LOOGE JA MUUDA DWG JOONISTE KUJAL, IGAS SEADMEDES

LAUAARV, MOBIIL, PILV: ARES TRINITY OF CAD

Kaasaegne DWG-redigeerimine kõigis teie seadmetes

Meie Trinity kontseptsioon, mis on palju enamat kui kolme CAD-lahenduse komplekt, ühendab lauaarvutite, mobiilseadmete ja pilvandmetöötluse tugevused ainulaadseks CAD-ökosüsteemiks. ARES Commander saate oma põhiarvutites tavapäraselt võrguühenduseta töötada. ARES Kudo ja ARES Touch lisate pilve- ja mobiilse CAD-i paindlikkust veelgi.

2D/3D CAD ümberkujundamine DWG-s

DESKTOP

Windows®, macOS® ja Linux®
arvutid:

+ MOBILE

Android® ja iOS® nutitelefonid ja tahvelarvutid:

+ CLOUD

Midagi pole installitav, töötab teie Interneti-brauseris:

= ARES TRINITY

Maksa nende 3 toote eest ainult ühe tellimuse eest

Kasutage veebipõhist CAD-i, et:

Kasutage Desktop CAD-i, et:

Kasutage mobiilset CAD-i, et:

Looge ja muutke DWG-jooniseid kõikjal ja mis tahes seadmes

Tarkvara ARES Trinity of CAD abil saab sama kasutaja kasutada oma Graeberti kontot mitme arvuti ja mobiilseadme litsentsi kasutamiseks:


+ Kasutage ARES Commanderit mitmes arvutis ja teisaldage oma litsentsi lihtsa sisse-/väljalogimisega

+ Kasutage ARES Touchi kõigis oma nutitelefonides ja tahvelarvutites

+ Kasutage ARES Kudot mis tahes seadmest otse oma Interneti-brauseris

Teie DWG-faile saab sünkroonida ja jälgida teid kõigis teie seadmetes

Kolm professionaalset CAD-tarkvaralahendust, mis ühendavad lauaarvuti, mobiili ja pilve

ARES Commander pakub teile kõiki funktsioone, mida vajate 2D- või 3D-vormingus DWG-jooniste loomiseks või muutmiseks tootlikkusele suunatud keskkonnas. Jätkake oma sülearvutite ja/või arvutite kasutamist raske töö jaoks nagu tavaliselt. Tarkvara installitakse täielikult teie arvutisse ja saate töötada ka siis, kui Internetti pole.

ARES Touch on ARES Commanderi loomulik laiendus nutitelefonidele ja tahvelarvutitele. Kasutage ARES Touchi, et oma DWG-joonised liikvel olles kaasa võtta. Pakkudes teile tahvelarvutite ja nutitelefonide jaoks täielikku 2D-disaini ja märkmete tegemise tööriistade komplekti, sobib ARES Touch mitmesuguste mobiilseadmetega kasutamiseks, kus teie joonised peavad teid jälgima ja taskusse mahtuma.

ARES Kudo abil pääsete oma DWG-joonistele juurde sõna otseses mõttes kõikjal. Midagi pole vaja installida ega uuendada: ARES Kudo töötab otse mis tahes Interneti-brauseris. ARES Kudo abil saate veebis juurde pääseda, luua või muuta DWG-jooniseid. ARES Kudo on integreeritud ka ARES Commanderi ja ARES Touchiga, et sünkroonida kenasti faile kõigis teie seadmetes.

ARES Trinity API: arendage lauaarvutite, mobiilide ja pilve jaoks

ARES Trinity API toetab C++, LISP ja DCL kõigil kolmel platvormil: ARES Commander (Windows, Mac ja Linux), ARES Touch (Android ja iOS) ja ARES Kudo (Cloud). Seetõttu leiavad arendajad lihtsa tee algselt Windowsi-põhiste rakenduste jaoks loodud koodi migreerimiseks pilve ja mobiili. Sellise API-ga soovib Graebert pakkuda arendajatele ka väga kuluefektiivset programmeerimiskeskkonda, et säilitada samu põhifunktsioone mitmel platvormil.

Muud platvormipõhised programmeerimiskeeled lauaarvutite ja/või mobiilseadmete ja pilve jaoks võivad hõlmata .NET, VSTA, Qt, Wt, Visual Studio, Active X, Java…