BIM SOFT

MOBIILNE CAD-LAHENDUS DWG VAATAMISEKS JA TÖÖTAMISEKS

IOS® JA ANDROID® NUTITELEFONIDE JA TAHVLITE JAOKS

AVASTAGE KÕIGE UUENDUSLIKUM MOBIILIRAKENDUS CAD-i JAOKS

ARES Touch on kõige täiuslikum CAD-lahendus, mida teie mobiilseadme jaoks kunagi nähtud. Looge ja muutke oma DWG-jooniseid tahvelarvutites ja nutitelefonides, kasutades käepärast täielikku 2D-joonistus- ja märkuste komplekti. See on täisfunktsionaalne mobiilne CAD-rakendus, mis mahub teie tasku ja on ideaalne kaaslane pilves jagatud või meili teel saadud joonise kiireks ülevaatamiseks liikvel olles.

Saadaval Androidi ja iOS-i jaoks

Optimeeritud puutetundlike sisendite jaoks
Tahvelarvutite ja nutitelefonide jaoks
Sünkroonige faile pilvega
või Salvesta/tööta kohapeal

Mida täiustab Mobile CAD teie DWG-failide jaoks?

ARES Touchi 5 populaarseimat kasutusjuhtu on järgmised: tehnilised uuringud, kohapealsed ülevaatused ja hooldus, projekti teostamise koordineerimine kohapeal, kohtumine klientidega ja projekti arutamine, hoonete haldamine.

ARES Touch sisaldub kõigis Trinity litsentsides
või müüakse eraldi Google Play poes ja Apple App Store’is.

Mobiilne CAD muudab teie CAD-i töövoogude paindlikumaks nii kasutajate kui ka seadmete vahel

Kuigi ARES Touch pakub samu funktsioone tahvelarvutites ja nutitelefonides, võivad kasutusjuhud erineda:

Mobiilne CAD nutitelefonides

Nutitelefonid on meil alati kaasas. Rakendusega Ares Touch on joonised koguaeg käepärast. See muudab äsja meili teel saadud DWG-faili lugemise või pilve salvestatud joonistele juurdepääsu väga lihtsaks.
Kuigi ekraan on väiksem, võimaldab ARES Touch teil lihtsalt jagada kontoriga tagasisidet mõõtmete, kaameraga tehtud piltide või teie hääle salvestamisega.

Mobiilne CAD tahvelarvutites

Tahvelarvutitel on suurem ekraan. Erinevalt sülearvutist saate neid ühe käega kaasas kanda ja väga kiiresti sisse lülitada. Need asendavad suurepäraselt prinditud pabereid klientidega kohtumiseks või kohapeal töötamiseks. Interaktiivsete esitluste jaoks võite need isegi ühendada ekraani või videoprojektoriga.
Nende suurem ekraan muudab ka jooniste loomise või muutmise väga lihtsaks. Hea näide on mõõdistus- või hooldustoimingud, mille puhul on tavaliselt vaja kohapeal kontrollida ja kommenteerida tehnilist teavet.

Usume, et väärite palju enamat kui vaataja, kellel on mobiilseadmetes piiratud redigeerimisvõimalused. Tõenäoliselt kasutate erinevate ülesannete jaoks arvuteid, nutitelefone ja tahvelarvuteid, kuid see ei tohiks olla piiratud funktsioonidega.

Vaadake, redigeerige ja jagage DWG jooniseid

ARES Kudo on sisseehitatud ARES Commanderisse ja võimaldab teil pääseda juurde, luua ja muuta DWG-faile, mis on salvestatud populaarsetesse pilvesalvestusteenustesse, nagu Google Drive®, Box®, Dropbox® ja OneDrive®. Kõik ARES Commanderisse salvestatud muudatused sünkroonitakse koheselt. Teie failid jälgivad teid kõigis teie arvutites ja mobiilseadmetes ning on alati ajakohased.

Intuitiivne CAD-liides
Optimeeritud puutetundlikele seadmetele

Ehitasime intuitiivse puutetundliku kasutajaliidese, et saada teie lemmik CAD-tarkvara loomulikuks laienduseks. See on ümber kujundatud puutetundlikuks, kuid on iga CAD-kasutaja jaoks väga intuitiivne.

Juurdepääs DWG-failidele aadressilt
pilv või lokaalselt

Teie faile saab hõlpsasti sünkroonida tavaliste pilvesalvestusteenustega, nagu Dropbox, Box, iCloud või Google Drive ja OneDrive. Kuigi need failid on pilvega sünkroonitud, saate siiski “Võtta need võrguühenduseta kasutamiseks”, kui arvate, et teil pole pidevat Interneti-juurdepääsu.

Teise võimalusena saate need seadmesse lokaalselt salvestada. See võib olla oluline näiteks siis, kui teie ettevõttel on ranged eeskirjad, mis keelavad pilvesalvestusteenuste kasutamise.

Täielik 2D-joonistustööriistade komplekt

Kõige täiuslikum CAD-rakendus, mida mobiili jaoks kunagi nähtud. Kasutage võimalust oma jooniste loomiseks ja muutmiseks liikvel olles.

Joonista täpsusega
Avastage meie videost, kuidas luup, olemi snap, jälgimine ja koordinaatide sisend aitavad teil joonistada sama täpsusega kui arvutites.

Märkige joonised piltide või häälega
Pilt Märkused

Kommenteerige oma jooniseid mobiilseadme kaameraga tehtud piltide ja tekstiga.

Häälmärkmed

Salvestage oma hääl ja lisage see kommentaarina joonisele, et jagada tagasisidet või midagi esile tõsta.

Optimaalne töövoog

Need kommentaarid sünkroonitakse joonisega ja kuvatakse klõpsatavate sümbolitega. Need lisatakse automaatselt kindlale kihile, mida saab vastavalt vajadusele näidata või peita.

Märkige joonised mõõtmete või tekstiga

ARES Touch sisaldab täielikku komplekti mõõtmete määramise tööriistu. Erinevalt prinditud paberitest või PDF-failidest muudab see kauguste, nurkade mõõtmise või lihtsalt joonistele märkuste lisamise lihtsaks.

Kasutage märkuste tegemiseks FREESKETCH
või kirjutage sõrmega
nagu pliiats paberil

FREESKETCHiga saate midagi ümber joonida või kirjutada sõrmega. See on täpselt nii, nagu oleksite joonise printinud ja kasutanud pliiatsit.

See funktsioon muudab väga lihtsaks tagasiside jagamise liikvel olles ilma CAD-teadmisteta: lihtsalt käivitage käsk, valige värv ja kirjutage või visandage midagi.

Saadaval Androidi ja iOS-i jaoks

Sünkroonige ja jagage andmeid seadmete vahel ARES Kudo

ARES Kudo saab kasutada nii ARES Touch kui ka ARES Commander sees ning see võimaldab
teil faile seadmete vahel sünkroonida, kasutades pilvesalvestuse andmete varundamist.

ARES Kudoga ühendatud pilvmäludesse salvestatud jooniseid saab ARES Touchis või ARES Commanderis kohapeal muuta. DWG-failis tehtud muudatused sünkroonitakse automaatselt teie pilvesalvestustega niipea, kui need salvestate. Kui Internetti praegu pole, sünkroonitakse see hiljem, kui see tagasi tuleb. Nii saate alustada oma projekti ARES Touchiga ja jätkata seda ARES Commanderiga või vastupidi.

Kiirendage töövooge ja parandage koostööd

Näiteks võite kasutada ARES Touchi, et lugeda kolleegi saadetud joonist ja jagada vahetut tagasisidet koos kohapeal tehtud märkustega. Teie kolleegid saavad kontoris ARES Commanderi värskenduse kohe kätte saada ja projektiga edasi töötada.

ARES Touch arendajatele:
N°1 CAD-platvorm mobiilse CAD-i arendajatele

Natiivse DWG-toe ja täieliku 2D-joonistusfunktsioonide komplektiga on ARES Touchil täielik võimsus, mida arendajad võivad vertikaalsete rakenduste loomiseks vajada.

Mobiilne CAD on midagi enamat kui mobiil. See on mobiilsuse integreerimine CAD-töövoogu. Arendusplatvormina võib ARES Touch aidata integreeritud ja paberivabades CAD-protsessides paindlikkust lisada.

ARES Touchi API muudab arendajatel algselt arvutite jaoks välja töötatud lahenduste üleviimise lihtsaks. See toetab Lisp, C++ ja DCL. Kuna neid keeli toetavad ka ARES Commander ja ARES Kudo, annab see teile ka vabaduse kasutada sarnast tuuma nii töölaua-, mobiil- kui ka pilveseadmetes.