BIM SOFT

PILVEPÕHINE CAD-TARKVARA TEIE DWG JOONISTUSTE JAOKS

LOOGE JA MUUDAGE OMA DWG-FAILID OTSE OMA INTERNETIBRUSSERIS

PILVE KÕIGE KIIREM CAD-LAHENDUS DWG JOONISTUSTE JAOKS

ARES Kudo abil on teie DWG-joonised kättesaadavad mis tahes seadmes. Midagi pole vaja installida, vajate lihtsalt Interneti-brauserit, et pääseda juurde, jagada ja muuta oma CAD-faile võrgus, kõikjal ja igal aja.

Mida täiustab Online CAD teie DWG-failide jaoks?

ARES Kudo 5 populaarseimat kasutusjuhtumit hõlmavad järgmist: töötamine kodukontoris, kasutajad sageli reisides, projekte jälgivad juhid, erinevates kohtades/riikides töötavad meeskonnad, juurdepääsu jagamine väliste inimestega – kuid turvalisel viisil.

Looge ja muutke pilves DWG jooniseid

Toes CAD-funktsioonid teie brauserisse, võimaldab ARES Kudo teil oma töid vaadata/esitleda/redigeerida kõikjal ilma installide ja versiooniuuendusteta.

ARES Kudo sisaldub ARES Commanderi tellimuses ARES Trinity of CAD tarkvara osana. Teise võimalusena võite osta ARES Kudo ilma ARES Commanderita, kui soovite ainult meie pilveversiooni.

ARES Kudo eesmärk on vältida DWG-jooniste pilves loomise ja muutmise funktsioone. Enamik ARES Commanderi 2D CAD-funktsioonidest on saadaval ARES Kudo redigeerimisfunktsioonides. ARES Kudo pakub suurepärast lahendust kasutajatele, kes otsivad agiilset lahendust tehniliste jooniste loomiseks ja muutmiseks veebis otse oma Interneti-brauserist.

Tõstke oma töövoogusid ja toimige sujuvalt:
Teie DWG-joonised jälgivad teid kõikjal

ARES Kudo pesitseb kõigis ARES-i rakendustes ja võimaldab teil faile sünkroonida seadmete vahel,
kasutades pilvesalvestuse andmete varundust ja ARES Trinity of CAD litsentsimissüsteemi

ARES Kudo ühendatud pilvmäludesse salvestatud jooniseid saab ARES Commander või ARES Touch kohapeal muuta. Siiski sünkroonitakse muudatused automaatselt teie pilvesalvestustega niipea, kui need salvestate. Saate alustada projekti ARES Commander ja jätkata seda ARES Touch.

Võite kasutada ARES Touch ka liikvel olles oma jooniste märkuste tegemiseks ja teie kolleegid kontoris saavad ARES Commander värskenduse kohe kätte.

ARES Kudo saab kõigi teie pilves olevate DWG-failide keskus

ARES Kudo integreerub ja sünkroonib sujuvalt kõigi suuremate avalike pilvesalvestustega

Selle asemel, et sundida teid kasutama veel ühte pilvesalvestusteenust, aitab ARES Kudo teil juba olemasolevaid teenuseid täielikult ühendada. Toetatud pilvesalvestusteenuste hulka kuuluvad Box, Dropbox, Google Drive, OneDrive ja OneDrive for Business või valdkonnapõhised teenused, nagu Onshape või Trimble Connect. ARES Kudo võimaldab teil neid kõiki sirvida või otsida.

Ettevõtluskliendid, kellel on sadu kasutajaid, saavad konkreetsete privaatsusnõuete täitmiseks ühendada ARES Kudo oma privaatsete pilvesalvestusserveritega.

Jagage DWG-faile lihtsa URL-ina

ARES Kudo parandab kenasti ka koostööd teie klientide ja partneritega. ARES Kudo võimaldab teil luua “ainult kuvamise” lingi, kus välised inimesed saavad teie projekti ilma muutmata vaadata. Midagi pole vaja installida, maksta ega värskendada, nad lihtsalt klõpsavad lingil ja näevad oma Interneti-brauseris teie DWG-faili.

Ainult kuvatava lingi saatmine on suurepärane viis oma projektide jagamiseks ja näiteks valideerimise küsimiseks. Seda URL-i värskendatakse reaalajas, kui salvestate muudatused, ja seepärast saab sellest teie projekti ainus tõeallikas.

Teil on kontroll, kuna saate juurdepääsu igal ajal sulgeda. Teie vaatajad kaotavad kohe võimaluse teie faili näha. Samuti saate faili vaatamise ajal otsustada, kas neil on lubatud PDF-vormingus salvestada.

Veebipõhine CAD-platvorm arendajatele

ARES Trinity API toetab C++, LISP ja DCL kõigil kolmel platvormil: ARES Commander (Windows, Mac ja Linux), ARES Touch (Android ja iOS) ja ARES Kudo (Cloud). Seetõttu leiavad arendajad lihtsa tee algselt Windowsi-põhiste rakenduste jaoks loodud koodi migreerimiseks pilve ja mobiili. Sellise API-ga soovib Graebert pakkuda arendajatele ka väga kuluefektiivset programmeerimiskeskkonda, et säilitada samu põhifunktsioone mitmel platvormil.

Lisaks toetab ARES Kudo rohkem pilvespetsiifilisi programmeerimisliideseid, nagu Java Script ja Wt. Need võimalused pakuvad huvi eelkõige uutele ettevõtetele, kes alustavad otse pilvepõhiste lahendustega.