BIM SOFT

ARES Commander - võimas dwg-põhine cad-tarkvara Windows®, macos® ja Linux® OS-i jaoks

ARES Commander - jõudlik, DWG failiformaati tugistav CAD tarkvara

Töötab järgmiste operatsioonisüsteemidega: Windows®, macOS® ja Linux®. Mugaval ja kvaliteetsel CAD tarkvaral on maailmas mitu miljonit kasutajat, sestap ollakse pälvinud valdkondlike liidrite usalduse kogu maailmas.

Kasutage võimalust oluliselt säästa!

Ühe kasutaja litsents (TÄHTAJATU) € 665 + KM

Eelised

Alustage Ares Commander kasutamist

Ares Commander on lihtsa uuendusega – see pakub tuttavat välimust ja tunnet, mis on intuitiivne igale kogenud CAD-kasutajale. ARES Commander ei tee funktsioonide ja uuenduste osas järeleandmisi ja on palju enamat kui kulutõhus alternatiiv DWG-redigeerimisele.

ARES Commander 2024 uued CAD-funktsioonid

Kui saate kohandada oma CAD-keskkonda ja töövooge vastavalt oma vajadustele, saate töötada mugavamalt ja tõhusamalt. Ja kui saate oma sageli kasutatavaid tööriistu ja andmepaigutusi kolleegidega jagada, saab kogu teie osakond neid eeliseid realiseerida.

ARES Commander 2024 võimaldab teil kohandada tööriistapalette nagu kunagi varem – ja isegi importida neid AutoCAD®-ist. Tänu Ribboni kasutajaliidese laiendatud saadavusele saavad Maci ja Linuxi kasutajad nüüd valida liidesevaliku, mida Windowsi kasutajad on juba ammu nautinud. Uue TopoPointsi mooduliga saavad ARES Commanderi kasutajad koordinaate importida/eksportida.

Tööriistapalettide kohandamine

Professionaalne platvormideülene DWG CAD-süsteem,
mis on loodud teie CAD-i kõikjal kasutamiseks

Pühendatud tootlikkusele
Mis tahes OS

ARES Commanderi saab installida Windowsi, macOS-i või mitmesse Linuxi distributsiooni.

Töötage võrguühenduseta

ARES Commander on teie sülearvutitesse ja/või arvutitesse täielikult installitud, nagu olete kunagi harjunud.

Ostke 1 litsents ja töötage mis tahes arvutis

ARES Commander, sama kasutajatunnusega saab aktiveerida kahes arvutis , aga korraga töötada ainult ühes arvutis. Võite isegi kasutada erinevate operatsioonisüsteemidega arvuteid.

CAD kõikjal

Ostes ARES Commanderi, saate ka 1-aastase ARES Touchi (töötab teie Android- ja iOS-seadmetes) ja meie pilvepõhise lahenduse ARES Kudo tellimuse.

Tugi sisaldab

Kui ostate ARES Commanderi, sisaldab litsents 1-aastast tellimust kõigi värskenduste saamiseks ja juurdepääsu meie tugiteenusele e-posti teel. Aegumise järel võite oma tugilepingut uuendada või sellest loobuda.

Kasutage BIM-i intelligentsust CAD-jooniste tootmise automatiseerimiseks

ARES Commanderiga saab importida ja vaadata Reviti ja IFC faile, kuid mis kõige huvitavam on neist 2D-jooniseid välja võtta, BIM-infot tabelitesse ekstraheerida ja BIM-projektist omandatud geomeetriale lisaks CAD-detaile joonistada.

  • BIM import: importige .RVT või .IFC mudeleid
  • Juurdepääs ja sirvimine: filtreerige asjakohane BIM-teave
  • Väljavõte ja start: BIM-andmete lugemine ja eraldamine tabelitesse või .csv-vormingusse
  • Nutikas ja intelligentne: automatiseerige BIM-mudeli jooniste tootmine
  • Vähendage CAD-i töö kordamist: värskendage jooniseid pärast BIM-mudeli muudatusi

ARES Kudo lisab ARES Commander pilve agility

ARES Kudo on sisseehitatud ARES Commanderisse ja võimaldab teil pääseda juurde, luua ja muuta DWG-faile, mis on salvestatud populaarsetesse pilvesalvestusteenustesse, nagu Google Drive®, Box®, Dropbox® ja OneDrive®. Kõik ARES Commanderisse salvestatud muudatused sünkroonitakse koheselt. Teie failid on ligipääsetavad kõigis teie arvutites ja mobiilseadmetes ning on alati ajakohased.

Jagage URL-i, et oma joonist võrgus vaadata

ARES Kudo abil saate luua ainult kuvatava lingi, et seda oma kontaktidega jagada. See on lihtne URL, millel nad saavad teie faili võrgus kuvamiseks klõpsata. Midagi pole maksta ega installida, nad näevad seda lihtsalt oma Interneti-brauseris. See on suurepärane meetod kommentaari või kinnituse küsimiseks.

Pole enam imestust, kas tegemist on uusima versiooniga, URL-i värskendatakse reaalajas, kui teete muudatusi. Sellest saab teie projekti ainus tõeallikas. See säästab ka aega PDF-versiooni genereerimiseks ja te ei pea enam pärast iga muudatust faili ikka ja jälle saatma.

Erinevalt faili e-posti teel saatmisest on teil täielik kontroll sellise ainult kuvatava lingi jagamisel. Teie kontaktid ei saa teie faili muuta ja saate juurdepääsu igal ajal katkestada.

Vaadake ja muutke DWG-jooniseid oma Interneti-brauseris

ARES Kudo sisaldab ka täielikku funktsioonide komplekti oma jooniste loomiseks ja muutmiseks veebis. Kuna ARES Kudo töötab teie Interneti-brauseris, pole teil vaja midagi installida ega värskendada. Kuigi võite kasutada ARES Commanderit oma põhiarvutites, saate kasutada ARES Kudot, mis tahes arvutis, et kiiresti pääseda juurde ja redigeerida jooniseid. Teie joonised on käepärast kõikjal ja olete alati valmis kiireks muutmiseks.

ARES Kudo sisaldub igas ARES Commanderi tellimuses osana meie ainulaadsest ARES Trinity of CAD kontseptsioonist
Täiusliku kaaslasega mõtle kaugemale töölauast: ARES Touch – täisfunktsionaalne mobiilne CAD
Native DWG tugi
Saadaval Androidi ja iOS-i jaoks

ARES Touch on täisfunktsionaalne Mobile CAD-versioon nii Androidi nutitelefonidele/tahvelarvutitele kui ka iPadidele/iPhone’idele. See on komplektis ARES Trinity of CAD litsentsiga ja on ideaalne kaaslane, kui olete kontorist väljas, kuid peate oma jooniseid ja joonistustööriistu enda lähedal hoidma.

ARES Touchi põhifunktsioonid on järgmised