3D BIM
lahendus
arhitektidele

BIM-TARKVARA ARHITEKTUURISE PROJEKTEERIMISE JA TEHNILISTE DOKUMENTIDE JAOKS

ARCHLine.XP LT – BIM-arhitektuurse projekteerimise tarkvara. Tehke koostööd IFC, DWG™ ja RVT™ vormingutega. Pakume CAD / BIM tarkvara, mida on lihtne õppida ja kasutada turul enneolematu hinnaga.

Saate täisversiooni 30 päeva tasuta proovida!

Täiendage oma oskusi

ARCHLine.XP LT kasutab tuntud CAD-tööriistu, mistõttu treeninguaeg on lühendatud.

Tarkvara tutvustab teie töövoogu BIM-i elemente ja parameetreid. Te ei joonista enam arhitektuuriüksuste esindamiseks jooni. Joonistate seinu, plaate, uksi ja aknaid, millel on kohene esitus nii 2D-s kui ka 3D-s.

Kui teil on vaja midagi muuta, värskendab tarkvara kõiki eksemplare, vaateporte, sektsioone ja kõrgusi. See on terviklik planeerimine, kus vead ja vead saab koheselt välja filtreerida.

Modeleerimine

Kui joonistate programmiga ARCHLine.XP, siis te ei tõmba jooni, vaid arhitektuurielemente.

Töötate seinte ja nende kihistruktuuri, kõrguste ja materjalidega. Uksed/aknad on parameetrilised, eelmääratletud ja salvestatud paljudes projektides kasutatavatesse teekidesse. Katuseid ja põrandaid saab seostada hoone väliskontuurjoontega või neid võib vabalt visandada.

Samad põhimõtted kehtivad kõigi teiste ehituselementide puhul.

Kas soovite seda proovida?

SAATE SEDA 30 PÄEVA JOOKSUL TASUTA PROOVIDA!

Erinevus teistest BIM-idest

ARCHLine.XP 2024, mille keskmes on automatiseerimine, avab uue ajastu tööriistadega, mida pole varem nähtud. Heitkem pilk murrangulistele funktsioonidele, mis muudavad arhitektide ja disainerite lähenemist oma projektidele.