BIM SOFT

BIM-i lahendus arhitektidele&
disaineritele

ARCHLine.XP on uuenduslik 3D CAD/BIM projekteerimistarkvara, mis sobib nii arhitektuuri- ja sisekujundusprojektide jaoks kui ka tehnilise dokumentatsiooni koostamiseks. Tööd täiendavad fotorealistlikud visuaalsed kujundused, mida vajadusel täiendab animatsioon.

Disaini loomine hõlmab samaaegset tööd korruseplaanide, sektsioonide, kõrguste, vaadete, plaanilehtede ja ajakavadega. ARCHLine.XP-ga loodud BIM-projektid on täielikult joondatud ega vaja nende sünkroonimiseks käsitsi värskendusi, mille tulemuseks on tõhusam töövoog.

Proovige programmi täisfunktsionaalsusega tasuta!

Ühe kasutaja litsents (alaline): 2850 2422 € + KM

Ühe kasutaja litsents (rent 1 kuuks): 157 €+KM
Ühe kasutaja litsents (rent 12 kuuks): 1665 €+KM

HARIDUSRAAMATUKOGU

ARCHLine.XP uudised

3 projekteerimissuunda

Arhitektuur

Interjöör

Mööbel

Arhitektuuritööriistad

Mudelielemendid on 3D geomeetriaga, nagu seinad ja sambad, uksed ja aknad, katused, talad, soklid, trepid, kaldteed, piirded, ruumid jne. Kaeveelemendid täiendavad projekti dokumentatsiooni konkreetses vaates, näiteks jooned, kaared, gabariidid. , tekst, luugid jne. ARCHLine.XP koordineerib muudatusi kogu projekti vältel. See tähendab täpsemat disaini.

Projekteerimise etapid

Projekteerimisetappidega saate üheaegselt esitleda olemasolevat seisu ja uut ehitusplaani. Projekteerimise faase saab eraldada ja saate faasifiltrite abil demonstreerida projekteerimisprotsessi iga etappi. Hoonete renoveerimine või keerukamate projektide planeerimine muutub projekteerimisetappidega oluliselt lihtsamaks.

Automaatne BIM-modelleerimine 2D DWG korruseplaanidest ja korruseplaani piltidest

Ärge raisake aega käsitsi töötlemisele! Automaatse BIM-modelleerimisalgoritmi abil saate muuta 2D DWG korruseplaanid ja rasterpildid hetkega tõelisteks arhitektuurielementideks.

Saidimudelid ja koostöö Google Mapsiga

Miski ei tööta kliendi kujutlusvõimel paremini kui projekti õige visualiseerimine. ARCHLine.XP võimaldab tänu võimalusele importida 3D-reljeefi mudel otse Google Mapsist, kinnistada projekteeritud hoone kohta, kuhu see tegelikult ehitatakse.

Punktipilv

Punktpilved võimaldavad olemasolevate struktuuride, näiteks ruumi või terve hoone 3D-esitusi. Filtrite abil pääsete ligi vajalikele detailidele ja saate need tõelisteks BIM-elementideks nagu seinad, põrandad, uksed ja aknad.
See pakub tõhusat lahendust suurte failide kiireks ja suurusest sõltumatuks importimiseks (E57, RCS, RCP, PLY ja LAS failivormingud).

BIM andmevahetus

ARCHLine.XP toetab mitmesuguseid failivorminguid, sealhulgas DWG-, DXF-, IFC-, RVT-, RFA-, 3DS- ja OBJ-faile, võimaldades kasutajatel importida ja eksportida faile muust CAD- ja BIM-tarkvarast.
IFC-vormingut kasutades võtab tarkvara vastu ja edastab lisaks geomeetriale ka BIM-i parameetreid, vältides andmete kadumist.

Ühilduvus paljude failivormingutega

Saate importida ja eksportida paljusid 2D- ja 3D-failivorminguid: DWG, IFC, SKP, OBJ, RVT ja palju muid vorminguid. Saate objekte Trimble 3D Warehouse’ist otse oma teeki alla laadida ja hõlpsasti oma projekti sisestada.

Viide välistele failidele

Saate lisada oma projektile mis tahes CAD-faili välise viitena või Xref-failina. Võrdlusjoonises tehtud muudatused kajastuvad automaatselt aktiivsel joonisel, kui avate selle või laadite selle uuesti Xrefi abil.

Meeskonnatöö

Meeskonnatöö tööriistad võimaldavad töötada sama projekti kallal koos kolleegidega. Projekti iga osa värskendatakse automaatselt, nii et plaan ja dokumentatsioon on kogu selle elutsükli jooksul üks sidus üksus.

Täielik dokumentatsioon

Teie dokumentatsioon valmib seinavaadete, lõigete ja kõrguste automaatse loomisega. Praeguse korruse täielikuks skaleerimiseks kulub vaid 3 klõpsu.

Koguse õhkutõus

Aruannetes on kokku võetud projektist saadud näidisinfo, näiteks ruumide, uste ja akende arv ja omadused ruumides, samuti hoone seinte ja plaatide materjalid ja kogused. See aitab täpsemalt ja kiiremini koostada ehitusdokumentatsiooni.

Krundi paigutus

Tööriista Plot Layout abil saate luua oma projektist mitmeleheküljelise dokumentatsiooni. Kui soovite näidata mudeli muudatusi, saate automaatselt sünkroonida kõik plaani lehed. Valminud trükilehed saab ühendada PDF-dokumendiks.

3D-punktipilvedega töötamine

ZWCAD ja ARCHLine.XP pakuvad tõhusat CAD-BIM-lahendust neile, kes on CAD-iga tuttavad, kuid BIM-i jaoks uued. Selle lahenduse abil saate ära kasutada ZWCADi suurepäraseid 2D-joonistusvõimalusi, parandades samal ajal koostööd ja tõhusust BIM-mudeli loomisel ARCHLine.XP-ga.

Vaata videot!

SAATE SEDA 30 PÄEVA JOOKSUL TASUTA PROOVIDA!

Kas soovite seda proovida?

Erinevus
teistest BIM

Kõik ühes terviklikkus programmis. Täiendavaid pistike ega manuseid pole vaja. Arhitektuur - sertifitseeritud IFC, RFA, DWG, SKP, annotatsiooni riistad, tuntud CAD / BIM funktsioonid.Interjöör - plaadid, liistud, kardinad, valgustus, pehme mööbel jne. Mööblidisain - mööbli parameetriline kujundamine, objektide kokkupanek jms.