3D BIM
lahendus
arhitektidele

BIM-TARKVARA ARHITEKTUURISE PROJEKTEERIMISE JA TEHNILISTE DOKUMENTIDE JAOKS

ARCHLine.XP LT on BIM (Building Information Modeling) arhitektuuriprojekteerimise tarkvara. Tehke koostööd IFC, DWG™ ja RVT™ vormingutega. Pakume CAD / BIM tarkvara, mida on lihtne õppida ja kasutada turul enneolematu hinnaga.

Ühe kasutaja litsents (alaline): 1050 € + KM

Ühe kasutaja litsents (rent 1 kuuks): 66 €+KM

Ühe kasutaja litsents (rent 12 kuuks): 614 €+KM

Saate täisversiooni 30 päeva tasuta proovida!

HARIDUSRAAMATUKOGU

Funktsiooni esiletõstmised

Varjuanalüüs

Arvutage päikesetee, varjud jne ning avaldage tulemused oma paigutustel.

Automaatne mõõtmete määramine

3 klikist piisab kogu ehitusprojekti dimensiooniks

Ripplaed

Lisage sisseehitatud valgustid, mitmetasandilised laed, katted ja elektritarvikud.

Loetlege pinnad

Loetle pinnad Programm tunneb ruumikontuurid automaatselt ära, nii et saate oma pindu lihtsalt arvutada.

Koguse tõusud

Loetlege materjalid, avad, seadmed, mööbel, pinnad ja palju muud.

CAD-tööriistadega, mida tunnete ja armastate

Kasutage juba tuttavaid joonistustööriistu – jooned, polüliinid, kihid jne.

Parameetrilised katused

Looge keerulisi konstruktsioone, redigeerige katuseelemente, sarikaid, liiste, sarikaid jne. Konfigureerige mitu katusekihti ja looge oma katusestiile.

Kardinad

Kasutage parameetrilisi kardinaid, kus saate määratleda kõik aspektid – raami ristlõige, klaaspaneeli materjal – kuni peenimate detailideni.

Tehke koostööd

Tehke koostööd teiste projektidega tänu IFC impordile / ekspordile, võimalusele vahetada faile RFA-, DWG-, DXF-, PDF-, SKP-, 3DS-vormingus ja töötada Cinema 4D või Artlantise vormingutega.

CAD või BIM?

BIM-tehnoloogia abil saate luua kvaliteetsemaid projekte ja asendada geomeetrilised tahked osad tõeliste arhitektuuri- ja ehituselementidega.

ARCHLine.XP LT on ideaalne BIM-tarkvara neile, kellel on juba 2D-joonistamise oskused ja kes soovivad hakata kasutama BIM-aspekte. Programm aitab luua kvaliteetseid 3D-arhitektuurseid projekte ja dokumentatsiooni – saada paremaid tulemusi lühema ajaga.

Täiendage oma oskusi

ARCHLine.XP LT kasutab tuntud CAD-tööriistu, mistõttu treeninguaeg on lühendatud.

Tarkvara tutvustab teie töövoogu BIM-i elemente ja parameetreid. Te ei joonista enam arhitektuuriüksuste esindamiseks jooni. Joonistate seinu, plaate, uksi ja aknaid, millel on kohene esitus nii 2D-s kui ka 3D-s.

Kui teil on vaja midagi muuta, värskendab tarkvara kõiki eksemplare, vaateporte, sektsioone ja kõrgusi. See on terviklik planeerimine, kus vead ja vead saab koheselt välja filtreerida.

Modeleerimine

Kui joonistate programmiga ARCHLine.XP, siis te ei tõmba jooni, vaid arhitektuurielemente.

Töötate seinte ja nende kihistruktuuri, kõrguste ja materjalidega. Uksed/aknad on parameetrilised, eelmääratletud ja salvestatud paljudes projektides kasutatavatesse teekidesse. Katuseid ja põrandaid saab seostada hoone väliskontuurjoontega või neid võib vabalt visandada.

Samad põhimõtted kehtivad kõigi teiste ehituselementide puhul.

Ühilduvus

Kas teie kolleegid või eakaaslased kasutavad teist tarkvaraplatvormi? Pole probleemi!

Vahetage disainilahendusi vabalt teiste CAD- ja BIM-tarkvara kasutajatega, kasutades vorminguid IFC või DWG™, DXF ja RVT™.

BIM JA VISUAALIDE KIMP

ARCHLine.XP LT ja ARCHLine.XP LIVE – ideaalne komplekt.

Muutke oma 3D-mudel ARCHLine.XP LT-st versiooniks ARCHLine.XP LIVE ja saate luua kvaliteetseid visualiseerimispilte, videoid ja reaalajas läbivaatusi.

ARCHLine. XP LIVE võimaldab arhitektuuri ja siseruume reaalajas visualiseerida, simuleerides tuule käes liikuvaid taimi, lainetavat vett ja muid keskkonnatunnuseid, nagu pilvine taevas, päikeseloojang, inimesed, sõidukid jne.

Renderdusaega ei ole, nii et saate oma projekti suurusest ja keerukusest olenemata reageerida klientide päringutele kohe, lennult ja kajastada muudatusi minutitega.

ARCHLine.XP LIVE müüakse eraldi ->

KUIDAS BIM-LE LÜLITUMINE MINU TÖÖD MÕJUTAS

Otsustavaks faktiks ARCHLine.XP hankimisel oli päev, mil klient küsis väikese operatsioonisaali projekti eelarvet ja määratles, et projekt peab ühilduma BIM-iga.

Minu esimene projekt ARCHLine’i abil oli konstruktsiooni väljatöötamine seadmete paigaldamiseks haiglasse.

Minu jaoks on BIM-i kasutamise suurim pluss uue projekti loomise reaalajas visualiseerimise võimaldamine.

Kas soovite seda proovida?

SAATE SEDA 30 PÄEVA JOOKSUL TASUTA PROOVIDA!

Erinevus
teistest BIM

Kõik ühes terviklikkus programmis. Täiendavaid pistike ega manuseid pole vaja. Arhitektuur - sertifitseeritud IFC, RFA, DWG, SKP, annotatsiooni riistad, tuntud CAD / BIM funktsioonid.Interjöör - plaadid, liistud, kardinad, valgustus, pehme mööbel jne. Mööblidisain - mööbli parameetriline kujundamine, objektide kokkupanek jms.