3D BIM
lahendus
arhitektidele

Tõstke oma ettevõtte konkurentsivõimet!

Paremad tulemused lühemal ajal.

Ühe kasutaja litsents (TÄHTAJATU): 699 €+KM

Ühe kasutaja litsents (rent 1 kuuks): 44 €+KM

Ühe kasutaja litsents (rent 12 kuuks): 431 €+KM

HARIDUSRAAMATUKOGU

BIM-i juhend

ARCHLine.XP LT on BIM-tarkvara neile, kes tunnevad BIM-i ja kes valdab 2D joonestus oskust. ARCHLine.XP LT aitab teil kujundada kvaliteetseid 3D-arhitektuuri projekte ja dokumentatsiooni.
Vahetage disainilahendusi vabalt teiste CAD- ja BIM-tarkvara kasutajatega, kasutades IFC või DWG ™, DXF ja RVT ™formaate.

Täiendage oma oskusi

ARCHLine.XP LT kasutab tuntud CAD-tööriistu, seega on koolituse aeg lühike.
Tarkvara rakendab BIM-i elemendid teie töövoogu. Te ei tõmba enam arhitektuuriliste ühikute loomiseks jooni. Joonistatud seinad, põrandad, uksed ja aknad, mis ilmuvad korraga nii 2D kui ka 3D-s.
Kui on vaja muudatusi, saab seda teha, ja kõiki jooniseid värskendatakse, näidates praeguse teabe kõigil joonistel.

Komplekt BIM ja visuaalsed materjalid

ARCHLine.XP LT ja ARCHLine.XP LIVE – täiuslik komplekt.
Teisendage oma 3D-mudel ARCHLine.XP LT-st versiooniks ARCHLine.XP LIVE ja saate kujundada kvaliteetseid pilte ja videoid
ARCHLine. XP LIVE võimaldab reaalajas visualiseerida arhitektuuri ja sisekeskkondi, imiteerides tuules liikuvaid taimi, liikuvat vett ja muid keskkonna omadusi, nagu pilvine taevas, päikeseloojang, inimesed, sõidukid ja palju muud.
Saate klientide nõudmistele kiiresti reageerida ja muudatusi kajastada mõne minuti jooksul, sõltumata projekti suurusest ja keerukusest.

SAATE SEDA 30 PÄEVA JOOKSUL TASUTA PROOVIDA!

Kas soovite seda proovida?

Erinevus
teistest BIM

Kõik ühes terviklikkus programmis. Täiendavaid pistike ega manuseid pole vaja. Arhitektuur - sertifitseeritud IFC, RFA, DWG, SKP, annotatsiooni riistad, tuntud CAD / BIM funktsioonid.Interjöör - plaadid, liistud, kardinad, valgustus, pehme mööbel jne. Mööblidisain - mööbli parameetriline kujundamine, objektide kokkupanek jms.